logo itpoint.cz

Nextra Czech Republic získala status registrátora v doméně CZ

Nextra zahájila akceptační testy registračního systému. Pokud se nevyskytnou zásadní překážky, bude stávajícím klientům nabídnut převod domén CZ ke správci Nextra k 27. říjnu. 2003. Počínaje tímto dnem mohou zákazníci Nextra požádat o převod domén prostřednictvím žádosti, dostupné na user.nextra.cz.

Společnost Nextra Czech Republic se podpisem smlouvy se sdružením CZ.NIC stává registrátorem v doméně CZ.

Společnost NEXTRA zahájila akceptační testy registračního systému. Pokud se nevyskytnou zásadní překážky, bude stávajícím klientům nabídnut převod domén CZ ke správci Nextra k 27. říjnu. 2003. Počínaje tímto dnem mohou zákazníci Nextra požádat o převod domén prostřednictvím žádosti, dostupné na http://user.nextra.cz.

Žádná doména s expirací po 13. říjnu 2003 nevyprší dříve než 20. listopadu 2003. Ztráta této domény nastane pouze tehdy, pokud do 30. listopadu 2003 nebude uhrazen udržovací poplatek zvolenému registrátorovi.

Sdružení CZ.NIC až do odvolání prodlužuje ochrannou lhůtu ze 30 na 45 dní. Držitel domény má tedy delší čas na výběr registrátora (Nextra) a zajištění prodloužení registrace na další období. Současně se prodlužuje první část této ochranné lhůty ze 14 na 29 dní. To znamená, že držitel musí zaplatit udržovací poplatek prostřednictvím registrátora (Nextra) nejpozději do 14. listopadu 2003.

Nextra

Článek ze dne 23. října 2003 - čtvrtek