logo itpoint.cz

Nová nabídka pevného připojení k internetu IOL Fixed Forte

Ve dvou variantách produktových balíčků IOL FIXED FORTE a IOL FIXED FORTE+ získají zákazníci připojení pevnou datovou linkou bez limitu přenesených dat o rychlostech 512kb/s nebo 2048 kb/s. Součástí balíčku je webhosting o kapacitě 50 MB a e-mailové služby. Zákazník si dále může vybrat jeden z řady benefitů, který bude obsažen v ceně balíčku. Tato nabídka je časově omezena a platí pouze do 30.6. 2003.

Ve dvou variantách produktových balíčků IOL FIXED FORTE a IOL FIXED FORTE+ získají zákazníci připojení pevnou datovou linkou bez limitu přenesených dat o rychlostech 512kb/s nebo 2048 kb/s. Součástí balíčku je webhosting o kapacitě 50 MB a e-mailové služby. Zákazník si dále může vybrat jeden z řady benefitů, který bude obsažen v ceně balíčku. Nabídka akčních balíčků se vztahuje i na stávající zákazníky služby IOL FIXED.

Balíček IOL FIXED FORTE+ obsahuje :

Kromě toho si zákazník může vybrat jednu z dalších doplňkových služeb, která se tak stane součástí nabízeného balíčku :

Balíček IOL FIXED FORTE v sobě kromě připojení k internetu přístupovou rychlostí 512 kb/s a poskytnutí směrovače rovněž zahrnuje :

Dále si může zákazník vybrat jednu z dalších doplňkových služeb, kterou bude moci využívat v ceně balíčku :

Zřízení služeb obsažených v akčních balíčcích je zákazníkovi provedeno zdarma. Instalace v sobě obsahuje :

Nabídka platí pro zákazníky, kteří mají zájem o připojení k internetu v Praze nebo v krajském městě.

Podmínkou pro poskytnutí akčního balíčku je uzavření smlouvy na dobu 18 měsíců. Po této době může zákazník využívat služby, které jsou součástí akčního balíčku, dále za stejných cenových podmínek jako při této akci. Podmínkou je prodloužení smluvního vztahu na další období, anebo uzavření smlouvy na dobu neurčitou.

V případě, že si zákazník vybere více než jednu nabízenou doplňkovou službu, bude mu další doplňková služba účtována podle platného ceníku služeb ČESKÉHO TELECOMU a.s.

Poplatek, který zákazník hradí v rámci objednaného balíčku, se po celou dobu trvání smluvního vztahu nemění. Tato cena může být však snížena pokud v průběhu trvání smluvního vztahu dojde ke snížení ceny za službu pevného připojení k internetu INTERNET OnLine FIXED (IOL FIXED).

Více informací naleznete na http://www.iol.cz/fixedforte

Tato nabídka je časově omezena a platí pouze do 30.6. 2003.

Český Telecom

Článek ze dne 7. května 2003 - středa