logo itpoint.cz

Nové mobilní zpravodajství v OskarZóně

On-line mobilní zpravodajství bez zbytečného surfování po wapu a složitého hledání informací. Taková je nová Oskarova služba Mobilní noviny, kterou připravil ve spolupráci se zpravodajským serverem iHNed Hospodářských novin ...

On-line mobilní zpravodajství bez zbytečného surfování po wapu a složitého hledání informací. Taková je nová Oskarova služba Mobilní noviny, kterou připravil ve spolupráci se zpravodajským serverem iHNed Hospodářských novin.

K nejčerstvějším zprávám se Oskarovi zákazníci dostanou snadno prostřednictvím java aplikace, kterou si mohou zdarma stáhnout z OskarZóny na Oskarově WAPu. Ta funguje jako prohlížeč, jenž automaticky stahuje poslední zprávy ve zvolené kategorii. Zákazník platí pouze za objem stažených dat.

Vedle Mobilních novin nabízí OskarZóna další tři nové služby.

Duel je zábavná hra, která umožňuje vyzvat soupeře na vědomostní on-line souboj. Kdo si poradí lépe s pěti otázkami z různých oblastí, vyhrává.

A když vás přestane bavit testovat svoje vědomosti, vyzkoušejte si, jak se líbíte ostatním. Ukažte světu svou fotografii prostřednictvím služby Líbímseti.cz a nechte ostatní, ať vaši krásu obodují. Vy samozřejmě můžete hodnotit ostatní také (to je na tom vůbec to nejlepší). A navíc se tu dá i seznámit nebo si ty nejpovedenější fotografie stáhnout přímo do mobilu.

A na závěr (už tradičně) jedna nová erotická služba - Cosmix Erotika je nabitá barevnými obrázky pro dospělé.

Všechny nové služby vzešly z partnerského programu OskarZóny.

Zde může jakýkoli vývojář prostřednictvím stránek www.oskarzona.cz předložit Oskarovi svou originální aplikaci. Pokud bude dost kvalitní, nabídne ji operátor svým zákazníkům. Autor služby poté získává podíl na tržbách.

Oskar

Článek ze dne 10. prosince 2003 - středa