Nové řešení Check Point Express na míru středním podnikům

Check Point představuje nové řešení - Check Point Express, komplexní VPN/firewallové řešení specielně vytvořené pro pokrytí specifických potřeb zabezpečení Internetu středně velkých organizací s 50 až 500 uživateli. Check Point Express tak poskytuje všechny základní bezpečnostní prvky v jednom praktickém a cenově dostupném řešení, zahrnující firewall, VPN, ochranu před útoky na síťové i aplikační úrovni, a centralizovaný management pro více lokalit, který umožňuje skutečné "bezstarostné" zabezpečení Internetu.

Check Point Software Technologies Ltd., celosvětový lídr v oblasti zabezpečení Internetu, představil Check Point Express, komplexní VPN/firewallové řešení specielně vytvořené pro pokrytí specifických potřeb zabezpečení Internetu středně velkých organizací s 50 až 500 uživateli. Check Point Express je jediné řešení zabezpečení Internetu, které poskytuje všechny základní bezpečnostní prvky v jednom praktickém a cenově dostupném řešení, zahrnující firewall, VPN, ochranu před útoky na síťové i aplikační úrovni, a centralizovaný management pro více lokalit, který umožňuje skutečné "bezstarostné" zabezpečení Internetu.

Středně velké organizace čelí nutnosti pro zabezpečení svých obchodně-kritických síťových zdrojů používat bezpečnostní produkty určené pro velké korporace, avšak často nedisponují potřebným dedikovaným personálem. Typicky, stejná osoba zodpovídající za správu sítě a aplikací rovněž zodpovídá za jejich zabezpečení. Taková pozice může přinášet nadměrný počet zodpovědností, zvláště pokud se jedná o prostředí s více pobočkami. Check Point Express podstatně ulehčuje toto břemeno - nabízí bezpečnostní řešení a jeho management, oboje na vysoké úrovni velkých řešení, s atraktivní cenou pro rozpočty středně velkých organizací.

"Trhu s bezpečnostními produkty pro středně velké organizace historicky chyběly jemu určené specifické produkty. Řešení byla buď příliš malá, nebo naopak příliš drahá. Tato potřeba byla nyní rozpoznána." prohlásil Charles Kolodgy, research manager pro bezpečnostní produkty, IDC. "Check Point díky Check Point Express přináší bezpečnost středním podnikům na úrovni velkých enterprise řešení, avšak za cenu a s výkonem, který pokrývá potřeby středních organizací".

Check Point Express poskytuje středně velkým organizacím nejvyspělejší technologie v oboru, včetně :

  • VPN-1/FireWall-1 Next Generation with Application Intelligence - chrání obchodní komunikaci přes Internet a zabezpečuje kritické síťové zdroje před útoky a neoprávněným přístupem na síťové i aplikační úrovni.
  • VPN-1 SecuRemote - zajišťuje šifrování a autentizaci dat procházejících při vzdáleném přístupu do sítě, a chrání tak proti jejich odposlechnutí.
  • Možnost vysoké dostupnosti (High Availability) - umožňuje zajištění nepřetržité síťové ochrany a kontinuity podnikání.
  • SmartCenter - pro centrální nasazení a správu všech aspektů komplexní bezpečnostní infrastruktury.
  • SmartDefense - pro aktivní ochranu před útoky a prevenci před útoky.

Check Point Express je dostupný na všech hardwarových zařízeních s označením "Secured by Check Point", včetně značek Nokia a Sun. Další možné platformy zahrnují Check Point SecurePlatform, Windows, Unix a Linux.

"Moc nás těší, že rozšiřujeme naše špičkové zabezpečení Internetu také pro středně velké zákazníky, a to s řešením, které je šité na míru jejich specifických požadavků," vyzdvihl Jan Wieland, Regional Director Eastern Europe, Check Point Software Technologies. "Díky zabezpečení s Check Point Express mohou středně velké subjekty používat ochranu jako zákazníci ve třídě enterprise - ale bez enterprise složitosti a ne za enterprise cenu," dodal.

Cena a dostupnost

Check Point Express je okamžitě dostupný přes obchodní partnery společnosti Check Point, v ceně od 3500 USD.

Pro více informací prosíme navštivte http://www.checkpoint.com/products/express.

Check Point Software Technologies

Článek ze dne 22. srpna 2003 - pátek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...