logo itpoint.cz

Nové řešení Check Point Express na míru středním podnikům

Check Point představuje nové řešení - Check Point Express, komplexní VPN/firewallové řešení specielně vytvořené pro pokrytí specifických potřeb zabezpečení Internetu středně velkých organizací s 50 až 500 uživateli. Check Point Express tak poskytuje všechny základní bezpečnostní prvky v jednom praktickém a cenově dostupném řešení, zahrnující firewall, VPN, ochranu před útoky na síťové i aplikační úrovni, a centralizovaný management pro více lokalit, který umožňuje skutečné "bezstarostné" zabezpečení Internetu.

Check Point Software Technologies Ltd., celosvětový lídr v oblasti zabezpečení Internetu, představil Check Point Express, komplexní VPN/firewallové řešení specielně vytvořené pro pokrytí specifických potřeb zabezpečení Internetu středně velkých organizací s 50 až 500 uživateli. Check Point Express je jediné řešení zabezpečení Internetu, které poskytuje všechny základní bezpečnostní prvky v jednom praktickém a cenově dostupném řešení, zahrnující firewall, VPN, ochranu před útoky na síťové i aplikační úrovni, a centralizovaný management pro více lokalit, který umožňuje skutečné "bezstarostné" zabezpečení Internetu.

Středně velké organizace čelí nutnosti pro zabezpečení svých obchodně-kritických síťových zdrojů používat bezpečnostní produkty určené pro velké korporace, avšak často nedisponují potřebným dedikovaným personálem. Typicky, stejná osoba zodpovídající za správu sítě a aplikací rovněž zodpovídá za jejich zabezpečení. Taková pozice může přinášet nadměrný počet zodpovědností, zvláště pokud se jedná o prostředí s více pobočkami. Check Point Express podstatně ulehčuje toto břemeno - nabízí bezpečnostní řešení a jeho management, oboje na vysoké úrovni velkých řešení, s atraktivní cenou pro rozpočty středně velkých organizací.

"Trhu s bezpečnostními produkty pro středně velké organizace historicky chyběly jemu určené specifické produkty. Řešení byla buď příliš malá, nebo naopak příliš drahá. Tato potřeba byla nyní rozpoznána." prohlásil Charles Kolodgy, research manager pro bezpečnostní produkty, IDC. "Check Point díky Check Point Express přináší bezpečnost středním podnikům na úrovni velkých enterprise řešení, avšak za cenu a s výkonem, který pokrývá potřeby středních organizací".

Check Point Express poskytuje středně velkým organizacím nejvyspělejší technologie v oboru, včetně :

Check Point Express je dostupný na všech hardwarových zařízeních s označením "Secured by Check Point", včetně značek Nokia a Sun. Další možné platformy zahrnují Check Point SecurePlatform, Windows, Unix a Linux.

"Moc nás těší, že rozšiřujeme naše špičkové zabezpečení Internetu také pro středně velké zákazníky, a to s řešením, které je šité na míru jejich specifických požadavků," vyzdvihl Jan Wieland, Regional Director Eastern Europe, Check Point Software Technologies. "Díky zabezpečení s Check Point Express mohou středně velké subjekty používat ochranu jako zákazníci ve třídě enterprise - ale bez enterprise složitosti a ne za enterprise cenu," dodal.

Cena a dostupnost

Check Point Express je okamžitě dostupný přes obchodní partnery společnosti Check Point, v ceně od 3500 USD.

Pro více informací prosíme navštivte http://www.checkpoint.com/products/express.

Check Point Software Technologies

Článek ze dne 22. srpna 2003 - pátek