Nové služby od Volný ADSL

Nová nabídka Volný ADSL doplňuje stávající služby s rychlostmi připojení 192/64 kbit/s a 320/128 kbit/s, které podobně jako nové služby standardně obsahují emailovou schránku o velikosti 50 MB a prostor pro vlastní webové stránky nebo digitální fotografie každý o velikosti 20 MB.

Společnost Czech On Line, a. s., přední poskytovatel připojení k internetu Volný, ve čtvrtek představila nové služby pro vysokorychlostní připojení k internetu přes Volný ADSL. Nové služby garantují minimálně do konce roku neomezený objem přenesených dat a téměř třikrát rychlejší připojení k internetu přes ADSL než doposud.

"Nové služby jsou poskytovány bez omezení datového přenosu a doplňují dosavadní služby Volný ADSL o rychlejší přenosové rychlosti 512/128 kb/s a 1024/256 kb/s," říká Jeroným Procházka, produktový manažer služby Volný ADSL.

Volný ADSL s rychlostmi 512/128 kb/s je možné si pořídit s měsíčním paušálem za 1340 Kč bez DPH a Volný ADSL 1024/256 kb/s za 2290 Kč bez DPH. Pro obě nové služby zároveň platí snížení aktivačního poplatku na 990 Kč a minimálně do konce roku i neomezený objem přenesených dat.

Nabídka Volný ADSL je navíc obohacena o samoinstalační balíček pro všechny ty zájemce, kteří nevyžadují asistenci technika při instalaci ADSL modemu a chtějí si pořídit ADSL rychle a za přijatelnou cenu bez instalačních nákladů a měsíčních poplatků za pronájem modemu. Jim je určena akční nabídka samoinstalačního balíčku s pořizovací cenou 819 Kč při uzavření smlouvy na 2 roky nebo 2690 Kč při standardní smlouvě. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Nová nabídka Volný ADSL doplňuje stávající služby s rychlostmi připojení 192/64 kbit/s a 320/128 kbit/s, které podobně jako nové služby standardně obsahují emailovou schránku o velikosti 50 MB a prostor pro vlastní webové stránky nebo digitální fotografie každý o velikosti 20 MB.

COL

Článek ze dne 3. října 2003 - pátek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...