logo itpoint.cz

Nové služby společnosti Tiscali usnadňující tvorbu vlastních osobních webových prezentací

Služby Tiscali WebSpace (komplexní služba, která je zároveň jednoduchá na použití, poskytuje širokou škálu nástrojů, softwaru a podpory pro tvorbu a řízení webových stránek) a Tiscali WebFriend (nový SW nástroj, díky kterému je tvorba a publikování webových stránek a jejich obsahu hračkou) jsou určeny k tomu, aby pomáhaly našim uživatelům ještě lépe využívat volného webového prostoru, který získají jako uživatelé připojení k internetu prostřednictvím Tiscali.

Tiscali, vedoucí internetová společnost v České republice, představila dvě nové výhody pro své uživatele internetu - Tiscali WebSpace a Tiscali WebFriend - které usnadňují uživatelům vytvoření jejich vlastních osobních webových stránek.

Tyto služby jsou k dispozici na internetovém portále Tiscali pod přímými odkazy webspace.tiscali.cz a webfriend.tiscali.cz.

Tiscali WebSpace je komplexní služba, která je zároveň jednoduchá na použití. Poskytuje širokou škálu nástrojů, softwaru a podpory pro tvorbu a řízení webových stránek. Tyto nástroje zahrnují aktivaci a nastavení, stejně jako fulltextové vyhledávání uživatelovy webové stránky, počítadlo pro sledování návštěvnosti stránek a manuál o HTML. Software, který je jako součást služby zdarma ke stažení, zahrnuje HTML editory, grafiku, přenos FTP a další užitečné programy.

Tiscali WebFriend je nový softwarový nástroj, díky kterému je tvorba a publikování webových stránek a jejich obsahu hračkou. Zahrnuje editor webových stránek, nástroj pro řízení nastavení, fotoalbum, stejně jako rozhraní pro posílání a objednávání fotografií. Dobře řešená grafická úprava tohoto softwaru umožňuje rychlou a jednoduchou implementaci textu, grafiky a fotografií.

"Služby Tiscali WebSpace a Tiscali WebFriend jsou určeny k tomu, aby pomáhaly našim uživatelům ještě lépe využívat volného webového prostoru, který získají jako uživatelé připojení k internetu prostřednictvím Tiscali", řekl Matthew Barrett, ředitel oddělení Business-to-Consumer společnosti Tiscali. "V současnosti, tak jak stále více a více lidí má přístup k vybavení, umožňujícímu pořizovat a pracovat s digitálními fotografiemi, je jejich schopnost podělit se o příhody a snímky z jejich života s přáteli a rodinou větší než kdykoliv předtím. Nyní, se službami Tiscali WebSpace a Tiscali WebFriend, je to rovněž jednodušší než kdykoliv předtím."

Tiscali WebSpace je služba, která je poskytována zdarma všem uživatelům připojení k internetu prostřednictvím Tiscali (vytáčeného, prostřednictvím ADSL, satelitu, Wi-Fi). Služba Tiscali WebFriend je v současné době přístupná pouze těm uživatelům Tiscali, kteří se účastní bonusového programu Tiscali Plus, který odměňuje uživatele za čas, který stráví on-line, bonusovými body, které pak mohou vyměnit za širokou škálu zboží. Uživatelé si mohou pořídit software Tiscali WebFriend za 300 bodů Tiscali Plus.

Tiscali

Článek ze dne 16. prosince 2003 - úterý