logo itpoint.cz

Nový balíček 2N pro Český Telecom

Český Telecom a 2N Telekomunikace uvádějí na trh společný produktový balíček ISDN OMEGA. Nový balíček kombinuje zřízení základní přípojky euroISDN s moderní pobočkovou telefonní ústřednou ATEUS-OMEGA, která využívá všechny výhody služby euroISDN. Uživatel má možnost volby konfigurace základní přípojky s doplňkovou službou provolba - DDI nebo doplňkovou službou vícenásobné účastnické číslo - MSN, zobrazení volaného čísla na uživatelských terminálech atd. Inteligentní směrování hovorů LCR je spolu s přesnou tarifikací hovorů předpokladem pro minimalizaci nákladů pro uživatele.

Český Telecom a 2N Telekomunikace uvádějí na trh společný produktový balíček ISDN OMEGA. Nový balíček kombinuje zřízení základní přípojky euroISDN s moderní pobočkovou telefonní ústřednou ATEUS-OMEGA. Ústředna v tomto balíčku využívá všechny výhody služby euroISDN. Uživatel má možnost volby konfigurace základní přípojky s doplňkovou službou provolba - DDI nebo doplňkovou službou vícenásobné účastnické číslo - MSN, zobrazení volaného čísla na uživatelských terminálech atd. Inteligentní směrování hovorů LCR je spolu s přesnou tarifikací hovorů předpokladem pro minimalizaci nákladů pro uživatele. Spolu s moderním systémovým telefonním přístrojem lze nadále využívat i stávající analogové telefony. Ekonomicky výhodný balíček umožňuje firmám rychle spustit všechny služby, které jim nabízí euroISDN - kvalitní hlasovou komunikaci, odesílání a příjem faxů i přenos dat. Novou možností je také bezproblémové připojení ústředny ATEUS-OMEGA zároveň s terminálem EZS.

Významnou novinkou balíčku je CTI Telefon, nástroj, který přenáší ovládání telefonního přístroje na počítač uživatele. Se službami, které byly dosud dostupné jen na telefonu, lze s CTI pracovat jednoduše prostřednictvím myši a klávesnice počítače. Díky CTI není nutné číst telefonní číslo zákazníka a zároveň je zadávat na tlačítkové klávesnici telefonu, CTI Telefon ho jednoduše vytočí přímo.

Stejně jednoduché je i opakované volání zákazníkovi, který měl obsazeno. Na jeho adresní kartě lze využít znovu jeho telefonní číslo. Běžný telefon je stále připojen, takže nic nebrání uživateli zdvihnout sluchátko či vytočit číslo tak, jak je zvyklý. Při příchozím hovoru porovnává přijatou identifikaci volajícího s telefonními čísly v databázi a v případě shody zobrazí jméno volajícího na monitoru počítače. CTI Telefon představuje jednoduchý nástroj pro řízení vztahů se zákazníky a může být propojen s CRM systémem, Call Centrem či kontaktním centrem.

Balíček ISDN OMEGA je dalším společným řešením, které zákazníkům nabízejí společnosti ČESKÝ TELECOM a 2N TELEKOMUNIKACE. ISDN OMEGA obsahuje rovněž kompletní programové vybavení v několika variantách včetně zmíněné aplikace CTI Telefon. Na cenově výhodnou startovací verzi MIKRO navazují varianty MINI, MIDI a MAXI, které nabízejí uživateli výběr maximálně užitné konfigurace včetně systémového telefonu. U všech variant je možné rozšíření až do maximální konfigurace 56 portů.

2N Telekomunikace & Český Telecom

Článek ze dne 16. července 2003 - středa