logo itpoint.cz

Nový cool housing v centru Prahy

Globe Internet přichází s unikátní nabídkou cenově dostupného server housingu. Služba se tak stává dostupnou skutečně pro každého. Pokud potřebujete umístit vlastní server na páteřní síť a okamžitě na něm začít provozovat vlastní aplikace, je to jednodušší a hlavně levnější než kdykoliv předtím. V dubnu 2003 otevírá server-housingové centrum v areálu bývalých Papíren na Vinohradské třídě v Praze.

Globe Internet, největší český provozovatel profesionálního webhostingu pod značkou SERVERY.CZ, udělal významný krok v nabídce svých služeb. V dubnu 2003 otevírá server-housingové centrum v areálu bývalých Papíren na Vinohradské třídě v Praze.

Cena služeb za připojení vlastního serveru na páteřní internetovou síť v novém hostingovém centru pod tisíc korun měsíčně je nejnižší v ČR. Pro zákazníky s vlastními internetovými servery jsou v prostorách nového server-housingového centra nabízeny tzv. kolokační služby. Tyto v sobě zahrnují garantovanou rychlost
připojení do českého i světového internetu se zálohováním konektivity, neomezený přenos dat a vlastní IP adresy.

Důležitou předností je snadný fyzický přístup k vlastnímu serveru v kteroukoliv denní či noční hodinu díky nonstop službě a faktu, že centrum se nachází přímo nad stanicí metra Želivského. Největším bonusem pro budoucí zákazníky je cena služeb, která je v tomto segmentu služeb nejnižší na českém trhu. V novém sídle je také
situováno dohledové centrum (NOC) služby SERVERY.CZ a administrátoři serverů tak budou moci v jejich těsné blízkosti pružně reagovat na požadavky zákazníků.

Díky technickým a nákladovým parametrům byla nová služba pojmenována COOLHOUSING" a aktuálně je nabízena ve dvou modelech :

Za zřízení služeb není účtován žádný instalační poplatek.

Další informace jsou dostupné na adrese http://coolhousing.servery.cz

Globe Internet

Článek ze dne 11. dubna 2003 - pátek