logo itpoint.cz

Nový komunikační systém Formal Messaging

Nexor, poskytovatel řešení pro správu a zabezpečení elektronické komunikace, představuje svůj nový systém elektronické komunikace Formal Messaging na výstavě DSEi, která se koná v Londýně ve dnech 9. - 12. září 2003. Tato výstava je zaměřena na zařízení a systémy pro zajištění obranyschopnosti států ...

Nexor, poskytovatel řešení pro správu a zabezpečení elektronické komunikace, představuje svůj nový systém elektronické komunikace Formal Messaging na výstavě DSEi, která se koná v Londýně ve dnech 9. - 12. září 2003 (ExCel, Londýn, stánek 155A).

Tato výstava je zaměřena na zařízení a systémy pro zajištění obranyschopnosti států. Nový systém pro správu a zabezpečení elektronické komunikace je představen v době, kdy o výsledku války rozhodují včasné a přesné informace stejnou měrou, jako síla zbraní.

Pro zajištění dobré koordinace vojenských jednotek zajišťujících obranu jednotlivých států je v dnešní době důležité získat potřebné a přesné informace včas a s dokonalým zabezpečením.

Liz Thomasová, marketingová ředitelka společnosti Nexor, k tomu poznamenala : "Spolu se vzrůstající důležitostí přesných a včasných informací je důležité, aby se organizace dokázaly na základě nových informací co nejrychleji přizpůsobit změně situace. Klíčem k získávání včasných a přesných informací je komunikace prostřednictvím elektronické pošty, která umožní připraveným organizacím získat informační převahu nad ostatními."

Organizacím zajišťujícím obranu států nabízí systém Formal Messaging následující možnosti :

Liz Thomasová dodává : "V dnešní době, kdy stále roste počet skupin uživatelů sítí, je kladen stále větší důraz na bezpečnou komunikaci mezi jednotlivými skupinami. Řešení Formal Mesaging od firmy Nexor je k dispozici pro několik operačních systémů a všechny kroky zajišťující přenos a zabezpečení zpráv fungují automaticky, čímž je zajištěna možnost sdílení informací a zabezpečení i v mezinárodním měřítku."

Společnost Nexor má více než 10 let zkušeností s dodávkami komunikačních systémů vládám několika zemí a organizacím zajišťujícím obranyschopnost jednotlivých států.

Nexor

Článek ze dne 10. září 2003 - středa