logo itpoint.cz

Obchodní možnosti českých firem v Iráku

Pozvánka na seminář, který pořádá Hospodářská komora ČR ve spolupráci s dalšími subjekty. "Realizace obchodních záměrů českých firem v Iráku prostřednictvím Českého obchodního centra se sídlem v Bagdádu" - akce se bude konat dne 16. října 2003 od 9:00 hodin v kongresovém sále Hospodářské komory ČR, Freyova 27, 190 00 Praha 9.

Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s odbornou agenturou pro Irák PR & Consulting CzAr, v.o.s., Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvem zahraničních věcí ČR a velvyslanectvím ČR v Bagdádu organizuje seminář na téma "Realizace obchodních záměrů českých firem v Iráku prostřednictvím Českého obchodního centra se sídlem v Bagdádu", který se bude konat dne 16. října 2003 od 9:00 hodin v kongresovém sále Hospodářské komory ČR, Freyova 27, 190 00 Praha 9 (2. patro).

Na semináři vystoupí kromě zástupců HK ČR, MZV, MPO představitelé irácké delegace v čele s předsedou Generálního svazu iráckých obchodních komor. Ředitel specializované agentury pro Irák PR & Consulting CzAr v.o.s. podá informaci o fungování Českého obchodního centra se sídlem v Bagdádu založeného za podpory českého velvyslanectví v Bagdádu s cílem pomoci při zajišťování dlouhodobých aktivit českých podnikatelských subjektů na iráckém trhu. V rámci této prezentace vystoupí zástupce firmy VTV Spektrum o možnosti marketingové propagace prostřednictvím projektu technického vybavení irácké televize.

Kontakt :

David Füllsack, Project Manager, Oddělení zahraničních vztahů
TEL : 224 096 553
FAX : 224 096 257
e-mail : fullsack@komora.cz

Hospodářská komora ČR

Česká agentura pro podporu obchodu Czechtrade obdržela informaci Ministerstva zahraničních věcí (MZV) o rozšíření spojení na zastupitelský úřad České republiky v Iráku.

Jediným obchodním kontaktem pro styk s českými subjekty bude propříště pouze obchodně ekonomický úsek ZÚ Bagdád - kontakt :

TEL : + 1 914 360 59 52
FAX : + 8717 62 14 26 21
e-mail : Commerce_Baghdad@mzv.cz
MOBIL : + 1 914 360 47 13
vedoucí OEÚ ZÚ Bagdád Ing. Pavel Kalina, obchodní rada.

OEÚ Bagdád dle svého příslibu ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) a agenturou Czechtrade vyvine maximální úsilí v budoucí pomoci českým firmám při pronikání na irácký trh.

Článek ze dne 10. října 2003 - pátek