logo itpoint.cz

Od 15. ledna Go přináší slevu 50 % na večerní hovory

Go - značka předplacených služeb společnosti Eurotel nabízí od 15. ledna 2003 na dobu dvou měsíců 50% slevu na večerní volání. Všechny hovory do mobilních a pevných sítí po České republice u všech Go tarifů budou v době od 20 hodin do 24 hodin zvýhodněny o 50 % oproti stávající ceně.

Go, značka předplacených služeb společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o., nabízí od 15. ledna 2003 na dobu dvou měsíců 50% slevu na večerní volání. Všechny hovory do mobilních a pevných sítí po České republice u všech Go tarifů budou v době od 20 hodin do 24 hodin zvýhodněny o 50 % oproti stávající ceně.

"Našim zákazníkům přinášíme způsob, jak mohou se svými blízkými komunikovat za výhodnější ceny. Díky padesátiprocentnímu zvýhodnění a nové sekundové tarifikaci se jejich večerní volání stane jedním z nejvýhodnějších na našem trhu," říká Garrison Macri, výkonný marketingový ředitel Eurotelu.

Například u tarifu Quatro Go zaplatí uživatel za minutu hovoru mezi 20. a 24. hodinou pouze 1,35 Kč do pevné sítě a sítě Eurotel, do ostatních sítí se dovolá za 3,95 Kč. U tarifu Fun Go zaplatí v této době Go zákazníci pouze 3,30 Kč při hovoru do všech mobilních i pevných sítí. Navíc nová sekundová tarifikace zaručuje účtování po vteřinách po první provolané minutě.

Eurotel

Článek ze dne 10. ledna 2003 - pátek