logo itpoint.cz

Odvážlivci na kolech se vrhnou do vody během soutěže Siemens X-Lake Jump

Nejbláznivější soutěž na dvou kolech se uskuteční u italského jezera Riva Letošní první soutěže Siemens mobile X-Lake Jump se zúčastní vyznavači extrémní jízdy na kole, kteří budou ve vzduchu dělat přemety vzad i do strany a kotrmelce, a pak se vrhnou do ledového jezera. Soutěž proběhne v pátek 2. května na jezeře Riva v Itálii.

Nejbláznivější soutěž na dvou kolech se uskuteční u italského jezera Riva Letošní první soutěže Siemens mobile X-Lake Jump se zúčastní vyznavači extrémní jízdy na kole, kteří budou ve vzduchu dělat přemety vzad i do strany a kotrmelce, a pak se vrhnou do ledového jezera. Soutěž proběhne v pátek 2. května na jezeře Riva v Itálii.

Soutěž X-Lake Jump, kterou připravila divize IC Mobile společnosti Siemens, uvádí do života heslo „Be inspired“, které vyjadřuje filozofii této evropské dvojky mezi výrobci mobilních telefonů. Během téhle bláznivé akce se bude šest jezdců – tři na kolech BMX a tři na horských kolech – řítit po sedmimetrové rampě, pak se ze tři metry vysokého odraziště vystřelí do vzduchu, vystoupají do výšky až pět metrů a, předtím než se ponoří do studené vody jezera Riva, provedou sérii jedinečných a originálních kaskadérských kousků.

Při soutěži X-Lake Jump budou skokani známkováni podle kritérií, jako je nejzábavnější trik, nejvyšší skok a nejlepší improvizace (jam session). Vítěze vybírají diváci hlasováním prostřednictvím zpráv SMS, přičemž toto lidové hlasování bude řízeno panelem porotců, včetně ex-šampióna Brada Tippieho (USA) a držitele světového rekordu Tima Pritzela (Německo).

Ale ve světě odvážlivců na soutěži Siemens mobile X-Lake Jump neexistuje nic takového jako poražený – všichni soutěžící totiž budou vůbec prvními majiteli nového mobilního telefonu Siemens M55. Tento módní velkoměstský telefon se speciálním designem ve tvaru "X" nebyl navržen jen pro drsné městské podmínky, ale hlavně pro vyjádření osobnosti uživatele. Díky škále pohodových barev pro městské prostředí a integrovanému mixovacímu softwaru Cubasis DJ si každý může telefon přizpůsobit podle vlastního individuálního stylu.

Rolf Beisswanger, vedoucí globálního sponzoringu v divizi Siemens mobile, to komentoval slovy : "Soutěž Siemens mobile X-Lake Jump autenticky odráží charakter naší značky. Je mladá, kreativní a expresivní. A soutěžící, stejně jako naši zákazníci, si chtějí maximálně užívat života. Právě proto je M55 perfektní telefon pro účastníky naší soutěže X-Lake Jump. A vzhledem k jeho velkoměstskému stylu a módním funkcím je to dokonalý výrobek – zvláště když jsou zákazníci fanoušky extrémních sportů."

Počínaje sezónou roku 2000 byl Siemens mobile partnerem různých populárních sportovních akcí, včetně cyklistických. Využívá tento módní sport, aby naplnil cíle své značky a vytvořil přímou vazbu se životním stylem jeho příznivců. V současnosti se Siemens mobile se svými výrobky již etabloval jako uznávaný partner na sportovní scéně. V průběhu roku bude soutěž Siemens mobile X-Lake Jump cestovat po celém světě.

Další informace a nejnovější obrázky ze soutěže X-Lake Jump mohou zákazníci od května najít na internetové adrese www.my-siemens.com, kde si mohou také zakoupit oficiální telefon soutěže X-Lake Jump, tedy M55 od Siemens mobile.

Siemens

Článek ze dne 18. dubna 2003 - pátek