OrBit nabízí do konce roku produkty AppSense s výraznými slevami

Společnost OrBit s.r.o. ve středu oznámila, že její zákazníci používající produkty AppSense mohou získat rozšířené verze aplikací skupiny AppSense za velmi výhodných podmínek. Slevy lze do konce roku získat u všech produktů AppSense při přechodu ze stávající licence na vyšší.

Společnost OrBit s.r.o. ve středu oznámila, že její zákazníci používající produkty AppSense mohou získat rozšířené verze aplikací skupiny AppSense za velmi výhodných podmínek. Slevy lze do konce roku získat u všech produktů AppSense při přechodu ze stávající licence na vyšší.

Produkty společnosti AppSense jsou používány pro precizní řízení výkonu a pro zajištění vyšší bezpečnosti a stability serverů. Společnost OrBit je s úspěchem nasazuje v řešeních, která rozšiřují serverové farmy Citrix MetaFrame o další nástroje k ochraně serverů před neoprávněným spouštěním aplikací apod. Již v polovině tohoto roku nabídla společnost AppSense zákazníkům nová licenční pravidla, v nichž zavedla licencovaní serverových produktů podle modelu "na server", a opustila tak dřívější licenční politiku založenou na počtu uživatelů připojujících se k serveru.

Pokud se stávající majitelé (produkty AppSense si pořídili před 1. říjnem 2003) alespoň jedné licence některého z produktů AppSense rozhodnou do konce roku přejít na širší verzi s názvem "AppSense Suite", mohou ji pořídit za cenu 1 795 eur, přičemž dosavadní cena produktu byla 3 295 eur.

Balík AppSense Suite obsahuje následující části: AppSense Performance Manager dynamicky řídí přidělování výkonu procesoru a paměti jednotlivým procesům a díky patentované technologii "Intelligent Process Management" identifikuje ty procesy, které nejsou pro chod systému nezbytné, ale přesto si nárokují velké množství systémových zdrojů. AppSense Optimizer optimalizuje virtuální paměti počítače.

Po zavedení této technologie lze k serveru připojit až o 40 procent více uživatelů a ušetřit prostředky za hardware, software a údržbu systému. AppSense Application Manager představuje ochranu před neoprávněným spouštěním aplikací, zamezuje neoprávněnému spouštění videosekvencí nebo spouštění skriptů VBS, které jsou často zdrojem počítačových virů a červů. AppSense Server Based Toolkit je určen jen serverům a obohacuje informace poskytované jejich logy, zjednodušuje jejich správu a snižuje počet dotazů uživatelů na help desk.

OrBit

Článek ze dne 23. října 2003 - čtvrtek

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...