OrBit se stal partnerem ThinPrint Corporation

Řešení společnosti ThinPrint umožňují zákazníkům vyřešit problémy vyplývající z proměn moderních komunikačních sítí. Zatímco před časem byly počítače a servery umístěny ve vzájemné geografické blízkosti, dnešní mobilní a internetový svět dovoluje, aby uživatelé získávali informace ze serverů umístěných kdekoliv na světě.

Společnost OrBit podepsala partnerskou dohodu s německou společností ThinPrint. V jejím rámci bude mít OrBit přístup přímo k vývojářům řešení ThinPrint .print a bude moci svým zákazníkům nabídnout řešení založená na technologiích tenkého klienta s garantovanou kvalitou tiskových služeb.

Řešení společnosti ThinPrint umožňují zákazníkům vyřešit problémy vyplývající z proměn moderních komunikačních sítí. Zatímco před časem byly počítače a servery umístěny ve vzájemné geografické blízkosti, dnešní mobilní a internetový svět dovoluje, aby uživatelé získávali informace ze serverů umístěných kdekoliv na světě. ThinPrint .print řeší problémy, jak v takto komplikovaných sítích tisknout a na příslušném zařízení zobrazovat informace, a to bez nutnosti složitě instalovat a nastavovat ovladače tiskáren.

Jednou z typických a prudce se rozvíjejících služeb současnosti je přístup k Internetu zajišťovaný prostřednictvím veřejných přístupových bodů, tzv. hotspotů. U nás je začala nabízet například společnost Český Telecom a další poskytovatelé připojení k Internetu. Jedním z typických problémů uživatele přistupujícího k Internetu v místě hotspotu (například na letišti nebo v hotelu) je i tisk dokumentů. Obvykle se totiž po uživateli vyžaduje, aby byl jeho systém vybaven podporou tiskárny, která se momentálně nachází v jeho blízkosti a jíž hodlá použít pro tisk svých dokumentů.

Z pohledu správce IT v podniku, k jehož datům uživatel přistupuje, je tato situace neřešitelná, protože typů a druhů tiskáren je nepřeberné množství a uživatelská zařízení (notebook, PDA nebo mobilní telefon) nemohou být vybavena všemi potřebnými ovladači.

Kompletní řešení ThinPrint .print obsahuje aplikační, serverové a klientské části i části týkající se síťového připojení a dovoluje řešit všechny problémy spojené s tiskem dokumentů. Navíc rozšiřuje nebo zcela otevírá možnosti přístupu lidí k jinak nedostupným informacím.

OrBit

Článek ze dne 6. října 2003 - pondělí

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...