logo itpoint.cz

Oskar má novou reklamní agenturu

Česká společnost Kaspen zvítězila ve výběrovém řízení na reklamní agenturu Českého Mobilu, provozovatele sítě Oskar. Kaspen již nyní začíná pracovat na vytváření reklamní strategie Oskara a od ledna 2004 bude zajišťovat Oskarovy nadlinkové kampaně.

Česká společnost Kaspen zvítězila ve výběrovém řízení na reklamní agenturu Českého Mobilu, provozovatele sítě Oskar.

"Všechny agentury prezentovaly velmi profesionální práce. Vítězný tým nás přesvědčil především schopností přinášet chytré a neotřelé nápady. Snahou dívat se na komunikaci očima zákazníka a ochotou vyzkoušet si všechny služby na vlastní kůži. Kaspen je svou duší jako Oskar, mladá úspěšná firma, která se chce stále rozvíjet a má odvahu hledat a chuť zkoušet nové cesty. Těším se na příjemné a oboustranně zajímavé partnerství," uvedl Gary McGuire, ředitel reklamy Oskara.

"Byli jsme ve výběrovém řízení na jednu z nejzajímavějších českých značek, a v konkurenci mezinárodních agentur, které jsou našimi vzory. To, že si nás Oskar vybral, je největší profesionální poctou, které se našemu týmu mohlo dostat. A věřím, že příští rok s klientem uděláme malou revoluci na trhu mobilních operátorů," uvedl managing partner agentury Kaspen Robert Peňažka.

Kaspen již nyní začíná pracovat na vytváření reklamní strategie Oskara a od ledna 2004 bude zajišťovat Oskarovy nadlinkové kampaně. Kaspen je nezávislá česká komunikační agentura, jejíž filozofie "Malé revoluce" je postavena na robustním strategickém plánování a neotřelých kreativních řešeních.

Oskar

Článek ze dne 2. října 2003 - čtvrtek