logo itpoint.cz

Oskar nabízí výhody studentům

Pro studenty začnou letos u Oskara Vánoce dřív. Mobilní operátor jim přidá k tarifu Řekni mi 50 volných SMS a 20 minut volání do všech sítí zdarma. Nový Oskarův balíček výhod nese název Volej Kolej. Tedy za 250 korun měsíčně 70 volných minut a 50 SMS zdarma. A to do všech sítí, bez smlouvy a s možností získat cenově zvýhodněný telefon.

Pro studenty začnou letos u Oskara Vánoce dřív. Mobilní operátor jim přidá k tarifu Řekni mi 50 volných SMS a 20 minut volání do všech sítí zdarma. Nový Oskarův balíček výhod nese název Volej Kolej.

Přeloženo do řeči čísel - za 250 korun měsíčně 70 volných minut a 50 SMS zdarma. A to do všech sítí. Navíc bez smlouvy a s možností získat cenově zvýhodněný telefon.

"Počítáme také s tím, že se studenti vyřádí na názvu služby. Těšíme se na nové návrhy názvů našich služeb - například už jsme zaznamenali návrh Dolej Olej. Ostatně smyslem balíčku výhod je, aby se studenti bavili. Po telefonu nebo kreativní úpravou plakátů," říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci.

Pro získání balíčku Volej Kolej je potřeba prokázat, že zákazník studuje: buď potvrzením o studiu, kartou ISIC nebo nějakým dalším uznávaným studentským dokladem. Oskar se omlouvá "věčným studentům", ale Volej kolej je k dispozici pouze lidem ve věku 18 až 26 let.

A když už jsme začali těmi Vánocemi: Ty si člověk užije maximálně týden. Volej Kolej ale mohou studenti používat celý rok a pak budou automaticky převedeni zpět na tarif Řekni mi.

Podstatnou výhodou je fakt, že Oskarovi klienti mohou k tarifu získat zvýhodněný telefon. Navrch si mohou ještě aktivovat služby Moje Jednička a Moje rodina, pomocí kterých se dají výdaje na volání ještě snížit. Službu Volej Kolej není možné dále kombinovat s balíčky z Oskarova Dárkového koše.

Každý nový i stávajcí Oskarův zákazník, který splňuje potřebné podmínky, si může aktivovat jenom jeden balíček Volej Kolej. Zvýhodnění není určeno pro SIM karty registrované jako podnikatelské (pod IČO).

Oskar

Článek ze dne 30. září 2003 - úterý