logo itpoint.cz

Oskar představuje tři nové MMS služby

Posílat vlastnoručně vyrobené multimediální zprávy - MMS. Znát podrobnou předpověď počasí na víkend či sledovat radarové snímky pohybu mraků nad Českem. Mít přehled o kariéře hokejisty Jaromíra Jágra. To vše a ještě více již mohou mít Oskarovi zákazníci. Mobilní operátor spustil najednou hned tři MMS služby - FotoPoštu MMS, MMS Studio a MMS Magazín.

Posílat vlastnoručně vyrobené multimediální zprávy - MMS. Znát podrobnou předpověď počasí na víkend či sledovat radarové snímky pohybu mraků nad Českem. Mít přehled o kariéře hokejisty Jaromíra Jágra. To vše a ještě více již mohou mít Oskarovi zákazníci.

Mobilní operátor spustil najednou hned tři MMS služby :

FotoPošta MMS umožňuje posílat obrázky, zvuky, animace i delší texty mezi jednotlivými telefony nebo prostřednictvím internetu. MMS Studio je internetový editor a úschovna multimediálních zpráv. A v MMS Magazínu si lze objednat zpravodajství či zábavu. "Zákazník tu může volit ze zhruba 70 kategorií služeb. Některé z nich jsou dostupné pouze u Oskara," říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci.

Oskarovi klienti mají možnost vyzkoušet si MMS nejprve zdarma. Stávající tarifní zákazníci si mohou objednat balíček Moje MMS: Po tři měsíce budou mít 10 MMS měsíčně bezplatně. Navíc každý, kdo si aktivuje FotoPoštu dostane uvítací drink MMS Koktejl - bude dostávat po dva měsíce zdarma jednu multimediální zprávu z MMS Magazínu denně. Noví klienti najdou Moji MMS v Oskarově dárkovém koši. To znamená, že budou (v závislosti na tarifu) moci posílat 10 multimediálních zpráv měsíčně zdarma až po dobu jednoho roku. Součástí spuštění MMS v síti Oskar je i nabídka zvýhodněných MMS telefonů. "Například Sony Ericsson T 610 bude ve zvýhodněné nabídce stát 5 577 korun a Nokia 6100 dokonce 4977 korun," vysvětluje Přerovský.

"Oskar přichází s komplexní nabídkou MMS - MMS telefony za přijatelné ceny a snadno ovladatelné služby. Například nastavit telefon pro práci s MMS je otázka jedné textové zprávy nebo pěti kliknutí myši na www.oskar.cz," prohlásil Přerovský. Oskar také zvlášť vyškolil pracovníky OskarDataLinky, kteří klientům pomohou řešit potíže, na něž během práce s multimediálními formáty narazí. Samozřejmá je podpora Technoidů na www.oskarena.cz - ti MMS testovali již měsíc a půl.

A jak fungují jednotlivé služby ?

Oskar

Článek ze dne 3. září 2003 - středa