logo itpoint.cz

Oskar snižuje ceny volání do zahraničí

Oskar snižuje od 29. září u předplacené služby Oskarta a většiny tarifů ceny za volání do některých zahraničních zemí. Nové ceny platí pro volání na Slovensko, Ukrajinu, do Ruska, Číny a Vietnamu. Oskar ponechal beze změn účtování zahraničních hovorů pro tarify Slyším Vás a Dohoda s Oskarem.

Oskar snižuje od 29. září u předplacené služby Oskarta a většiny tarifů ceny za volání do některých zahraničních zemí. Nové ceny platí pro volání na Slovensko, Ukrajinu, do Ruska, Číny a Vietnamu.

U Oskarty, Tarifů nové generace (Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj) a u tarifů Odepiš a Mezi námi bude minuta volání do Ruska a na Ukrajinu stát s DPH 7,35 korun. Minuta volání do Číny vyjde na 9,98 korun s DPH. Telefonát do Vietnamu bude stát 17,33 korun za minutu s DPH. Pro Tarify nové generace a Oskartu se také snižuje cena za minutu volání na Slovensko: bude stát 7,35 korun s DPH. U Odepiš a Mezi námi se účtování pro volání na Slovensko nemění.

Oskar ponechal beze změn účtování zahraničních hovorů pro tarify Slyším Vás a Dohoda s Oskarem.

Nejmladší mobilní operátor ani tentokrát nezavádí volání do zahraniční přes internet. "Oskar nechce poskytovat služby, kde není možné zaručit vysoký standard kvality, a to je případ internetového volání. Naše ceny za volání do zahraničí konkurují cenám jiných operátorů za volání přes internet a přitom držíme standardní kvalitu přenosu," říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci.

Oskar

Článek ze dne 24. září 2003 - středa