logo itpoint.cz

Oskar startuje další kolo vánoční kampaně

Službu Oskarta Parta teď můžete sískat za zvýhodněných podmínek. Pořízení předplacené karty, ze které lze posílat SMS a MMS do Oskarovy sítě za poloviční cenu - tedy za korunu resp. za 4,75 koruny bez DPH - od pátku stojí 300 korun. V částce je zahrnuto i 100 korun předplaceného kreditu. Ten má platnost tři měsíce.

Na svatého Mikuláše startovalo další kolo Oskarovy vánoční nabídky. Nejen že se v pátek bylo na pražském Ovocném trhu otevřeno Oskarovo kluziště, ale navíc lze teď získat službu Oskarta Parta za zvýhodněných podmínek.

Pořízení předplacené karty, ze které lze posílat SMS a MMS do Oskarovy sítě za poloviční cenu - tedy za korunu resp. za 4,75 koruny bez DPH - od pátku stojí 300 korun. V částce je zahrnuto i 100 korun předplaceného kreditu. Ten má platnost tři měsíce.

Mění se také podmínky pro dobíjení karty. Nyní stačí Oskartu Partu dobíjet stejnými částkami a ve stejných intervalech jako běžnou Oskartu.

Oskartu Partu si lze aktivovat do konce ledna příštího roku. Zvýhodněná cena pro posílání zpráv platí při pravidelném dobíjení neomezeně.

Oskar

Článek ze dne 8. prosince 2003 - pondělí