logo itpoint.cz

Oskarův WAP vám nyní doporučí restauraci nebo slečnu

Jíst a Pít je služba, která vám poradí, kde se dobře jí a pije. Stačí zadat vaše požadavky (třeba ulici nebo typ podniku) a služba vám najde nejvhodnější místo, zobrazí jeho polohu a pošle vám grafický i textový popis cesty. Dohazovač vám zase na rande dodá vhodnou partnerku. Jde o anonymní seznamku s opravdu velkou databází ...

Je to úplně trapné. Stojíte se slečnou už 15 minut na tom samém rohu, kde jste se sešli a od vás se čeká, že vyberete místo, kam půjdete. Je to zatraceně trapné. Ne, pokud použijete nové služby z OskarZóny na Oskarově WAPu. Ty vám nyní z takové situace pomohou. Dokonce vám podají pomocnou ruku i v případě, že sice víte, kam byste šli, ale nemáte s kým.

Jíst a Pít je služba, která vám poradí, kde se dobře jí a pije. Stačí zadat vaše požadavky (třeba ulici nebo typ podniku) a služba vám najde nejvhodnější místo, zobrazí jeho polohu a pošle vám grafický i textový popis cesty.

Dohazovač vám zase na rande dodá vhodnou partnerku. Jde o anonymní seznamku s opravdu velkou databází.

Už víte, s kým půjdete na večeři, ale chtělo by to ještě něco navíc? Jistě, kino je vždycky dobrá volba. Ale není dobré zvát slečnu na film, který je hloupý nebo který už viděla. Naštěstí jsou nyní na Oskarově WAPu Filmové Novinky - služba nabízející přehled právě promítaných filmů včetně recenzí od známých i méně známých autorů.

A pro případ, že by se všechno vyvíjelo dobře, ale nakonec došla inspirace, má Oskar na WAPu také pojistku. Wapová verze Kamasutry se jmenuje KamaWAP.

Nudit se vás Oskarův WAP nenechá ani v případě, že by se nevyvíjelo dobře nic. Lovci Pokladů je nová hra, jejímž cílem najít na dně moře mobil a dopravit ho do doků. V cestě jsou pochopitelně nejrůznější překážky. Jde o multi-player hru, takže se dá hrát třeba i ve dvou. (Jen pro případ, že by se vaše rande vyvinulo nakonec přece jen jiným směrem, než jste doufali).

Všechny nové služby vzešly z partnerského programu OskarZóny. Zde může jakýkoli vývojář prostřednictvím stránek www.oskarzona.cz předložit Oskarovi svou originální aplikaci. Pokud bude dost kvalitní, nabídne ji operátor svým zákazníkům. Autor služby poté získává podíl na tržbách.

Oskar

Článek ze dne 15. října 2003 - středa