logo itpoint.cz

Personální změny v Českém Telecomu

Ve středu 26.11.2003 se uskutečnilo 75. zasedání dozorčí rady Českého Telecomu a.s., která v souladu se stanovami společnosti projednala rezignaci pana Petra Kučery a rezignaci pana Güntera Pfeiffera . Dozorčí rada také zvolila pana Zdeňka Hrubého do funkce 2. místopředsedy dozorčí rady a do funkce člena jmenovala (kooptovala) pana Petra Poláka.

Ve středu 26.11.2003 se uskutečnilo 75. zasedání dozorčí rady Českého Telecomu a.s., která v souladu se stanovami společnosti projednala rezignaci pana Petra Kučery (dozorčí radě doručena dne 14.11.2003) a rezignaci pana Güntera Pfeiffera (doručena dne 24.11.2004). Dozorčí rada také zvolila pana Zdeňka Hrubého do funkce 2. místopředsedy dozorčí rady a do funkce člena jmenovala (kooptovala) pana Petra Poláka.

Stručný profesní životopis pana Petra Poláka :

Petr Polák, nově jmenovaný člen dozorčí rady Českého Telecomu a.s., je od roku 2002 ředitelem IS/IT ve společnosti EKO-KOM a.s. Současně působí jako poradce ministryně školství, mládeže a tělovýchovy v oblasti informačních technologií, zastává funkci předsedy představenstva společnosti AGM a.s., a od počátku roku 2003 zasedá také v představenstvu akciové společnosti STAZAP.

Před příchodem do EKO-KOMu byl Petr Polák čtyři roky externím konzultantem IS (1998 – 2002), v letech 1995 – 1998 manažerem marketingových informací a projektovým manažerem Coca-Cola Beverages spol. s r.o. Pracoval také jako PR analytik agentury AMI Communications spol. s r.o., softwarový specialista a softwarový ředitel Skodexu International spol. s r.o.

Svou kariéru zahajoval jako tiskový analytik a tajemník poslaneckého klubu politické strany. Petr Polák hovoří anglicky, dorozumí se německy a rusky.

Český Telecom

Článek ze dne 27. listopadu 2003 - čtvrtek