Personální změny v managementu Českého Telecomu

Ve středu 27. 8. 2003 se uskutečnilo 72. zasedání dozorčí rady Českého Telecomu, která zvolila pana Michala Heřmana do funkce člena představenstva (s účinností od 1.9. 2003). Dozorčí rada se dále vyjádřila k některým dalším personálním změnám ve společnosti. Představenstvo jmenovalo do funkce Chief Marketing Officer pana Davida Duroně, do funkce Chief Transformation Officer pana Michal Heřmana a do funkce Chief Sales Officer pana Romana Stupku ...

Ve středu 27. 8. 2003 se uskutečnilo 72. zasedání dozorčí rady Českého Telecomu, která zvolila pana Michala Heřmana do funkce člena představenstva (s účinností od 1.9. 2003). Dozorčí rada se dále vyjádřila k některým dalším personálním změnám ve společnosti.

Dne 27. srpna 2003 se rovněž sešlo představenstvo Českého Telecomu, a na základě předchozího souhlasu dozorčí rady odvolalo na svém 112. zasedání pana George J. Jankovice z funkce Chief Sales Officer (ke dni 15.9. 2003).

Dále představenstvo jmenovalo do funkce Chief Marketing Officer pana Davida Duroně (s účinností od 1.9. 2003), do funkce Chief Transformation Officer pana Michal Heřmana (s účinností od 1.9. 2003) a do funkce Chief Sales Officer pana Romana Stupku (s účinností od 17.9. 2003).

Michal Heřman - Chief Transformation Officer a člen představenstva Českého Telecomu a.s.

  • Michal Heřman bude od 1. září 2003 zastávat funkce Chief Transformation Officer a člena představenstva ČESKÉHO TELECOMU, a.s. Před příchodem do společnosti působil jako Finanční ředitel ve společnosti ALFA Bank Rusko, byl výkonným viceprezidentem - Finance v Komerční bance, a. s., a členem dozorčích rad dceřiných společností Komerční banky Reflexim (předseda) a MÚZO. V předchozích letech zastával funkce Hlavního finančního ředitele, EuroTel Praha, spol. s r.o. (červen 1996 - prosinec 2000), Finančního ředitele, EuroTel Praha, spol. s r.o. a EuroTel Bratislava a.s. (červen 1993 - květen 1996), Manažera obchodního plánu, EuroTel Praha,spol. s r.o. a EuroTel Bratislava a.s. (květen 1991 - květen 1993). V roce 1990 se zúčastnil manažerské stáže ve společnosti SaskTel, Regina, Saskatchewan v Kanadě. Michal Heřman hovoří česky, anglicky, rusky a na společenské úrovni rovněž německy.

David Duroň - Chief Marketing Officer

  • David Duroň bude od 1. září 2003 zastávat v Českém Telecomu a. s., funkci Chief Marketing Officer. Před příchodem do Českého Telecomu působil ve společnosti GTS Czech, zpočátku jako Product manažer pro hlasové služby, později Marketingový ředitel a poté jako Ředitel komerční divize a člen představenstva společnosti. V letech 1998 - 2000 zastával funkci Business and Strategy Analyst v Oddělení marketingu a oddělení CRM společnosti Radiomobil, a.s. David Duroň hovoří česky a plynně anglicky.

Roman Stupka - Chief Sales Officer

Roman Stupka bude od 17. září 2003 zastávat v Českém Telecomu a. s., působit jako Chief Sales Officer. V předchozích letech byl Obchodním a marketingovým ředitelem České pojišťovny, a.s., členem její dozorčí rady, členem představenstva Penzijního fondu ČP, a.s., a předsedou dozorčí rady ČP Partner, a. s. (dceřiná společnost České pojišťovny). V roce 1999 zastával funkci Ředitele skupiny vydavatelství novin a ekonomie Ringier CZ, a.s., v letech 1995 - 1998 byl Generálním ředitelem farmaceutické a obchodní společnosti Bristol-Myers Squibb s.r.o., a v letech 1992 - 1994 Generálním ředitelem CONVATEC s.r.o. (divize Bristol-Myers Squibb s.r.o.). Působil rovněž ve společnostech IHR s.r.o. Prague Trading Company a podniku zahraničního obchodu Polytechna.

Roman Stupka hovoří česky, plynně anglicky a německy, domluví se rusky a částečně rovněž francouzsky.

Český Telecom

Článek ze dne 29. srpna 2003 - pátek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...