logo itpoint.cz

Pouze internet od Contactelu je krásný

Contactel, jednička na trhu profesionálního připojení k internetu rozjíždí roadshow Krásný internet. Akce bude probíhat ve vybraných městech až do poloviny července a jejím cílem bude oslovit potenciální zákazníky internetových služeb netradičním krásným způsobem ...

Contactel, jednička na trhu profesionálního připojení k internetu rozjíždí roadshow Krásný internet. Akce bude probíhat ve vybraných městech až do poloviny července a jejím cílem bude oslovit potenciální zákazníky internetových služeb netradičním krásným způsobem.

"Každý, kdo nabízí internetové služby, technokraticky zahlcuje zákazníka megabity, gigabity, routery, přístupovými okruhy, apod. Proto jsme se rozhodli zvolit jiný, lidský přístup. Naše krásné hostesky budou na základě doporučení obchodních partnerů Contactelu navštěvovat vybrané firmy a nabízet jim internetové i jiné služby," říká Jan Novák, marketingový ředitel Contactelu. "Rychlý a spolehlivý internet, nabízí každý, ale krásný internet získají jen zákazníci Contactelu."

Roadshow startovala ve středu v Sokolově a v následujících dnech zavítá Krásný internet i do Mostu, Pardubic, Jablonce nad Nisou a dalších měst.

Contactel

Článek ze dne 19. června 2003 - čtvrtek