logo itpoint.cz

PR komunikaci Aliatelu řídí Pavel Kaidl

Pavel Kaidl přichází do Aliatelu z eBanky, kde pracoval v divizi interní a externí komunikace. Předtím působil ve společnosti Provident Financial jako PR Specialista pověřený úkoly v oblasti media relations, public affairs a interní komunikace. V České televizi získával zkušenosti v rámci oddělení PR & Promotion s různými typy projektů v oblastech externí a interní komunikace a mediálního partnerství.

Do funkce PR managera a nového tiskového mluvčího společnosti Aliatel nastoupil 1. června 2003 Pavel Kaidl (28), který v těchto funkcích vystřídal Petru Kopeckou. Úkolem Pavla Kaidla bude řídit externí a interní komunikaci alternativního telekomunikačního operátora v době, kdy byla se zahájením služby přenositelnosti čísel odstraněna jedna z posledních překážek pro rozvoj telekomunikačního trhu. Nový manažer komunikace považuje za hlavní cíl svého působení v Aliatelu pokračování v jednotné, otevřené a aktivní komunikaci společnosti a posilování pozice Aliatelu jako nejspolehlivějšího partnera a dodavatele špičkových telekomunikačních služeb.

Pavel Kaidl přichází do Aliatelu z eBanky, kde pracoval v divizi interní a externí komunikace. Předtím působil ve společnosti Provident Financial jako PR Specialista pověřený úkoly v oblasti media relations, public affairs a interní komunikace. V České televizi získával zkušenosti v rámci oddělení PR & Promotion s různými typy projektů v oblastech externí a interní komunikace a mediálního partnerství. Během roku 2000 se podílel na propagaci rozsáhlého kulturního a společenského projektu Praha - Evropské město kultury 2000.

Pavel Kaidl vystudoval Přírodovědeckou fakultu UK v Praze, v rámci mezifakultního studia absolvoval obory geografie a historie (na FF UK) s pedagogickým zaměřením. Pavel ovládá angličtinu, komunikuje rovněž v němčině a má základy francouzštiny a ruštiny. Ve volném čase se věnuje (cyklo)turistice, sportu, divadlu, hře na kytaru a vinařství. Je svobodný.

Aliatel

Článek ze dne 4. června 2003 - středa