logo itpoint.cz

Prague Business Journal bude i nadále využívat služeb Czech On Line

Prague Business Journal, ekonomický týdeník v angličtině pro české a zahraniční společnosti a podnikatele, prodloužil v uplynulých dnech smlouvu na poskytování telekomunikačních služeb se společností Czech On Line ...

Prague Business Journal, ekonomický týdeník v angličtině pro české a zahraniční společnosti a podnikatele, prodloužil v uplynulých dnech smlouvu na poskytování telekomunikačních služeb se společností Czech On Line.

"Nabídka společnosti Czech On Line nejlépe splnila naše požadavky na komplexního telekomunikačního operátora. V porovnání s konkurencí nabídla nejvíce přidané hodnoty za atraktivní cenu a navrhla způsoby, jak dále snižovat naše náklady," uvádí Richard Cvach, IT manager Prague Business Journal. Nabídka poskytovaných služeb pro PBJ zahrnuje hlasové a datové propojení, připojení k internetu a vlastní ústřednu.

Od počátku svého působení na českém telekomunikačním trhu upevňuje Czech On Line, a.s. své postavení v segmentu firemních zákazníků. V současné době poskytuje služby řadě významných společností a institucí - Aliachem, Erste Bank Sparkassen, Karlovarské minerální vody, Pietro Filipi či Sony Music/Bonton s.r.o.

Czech On Line

Článek ze dne 19. června 2003 - čtvrtek