logo itpoint.cz

Prázdniny pro OskarZónu neplatí

Oskarův Wap je teď bohatší o dalších sedm služeb připravených šikovnými českými vývojáři v rámci partnerského programu OskarZóna ...

Oskarův Wap je od úterka bohatší o dalších sedm služeb připravených šikovnými českými vývojáři v rámci partnerského programu OskarZóna.

Stopujete rádi ? A nebaví vás čekat u krajnice v parnu, dešti, plískanici na toho svého řidiče ? Využijte wapovou aplikaci Stopař a najděte si v on-line databázi svého spolucestovatele, řidiče či stopaře. Už nebudete odkázáni na náhodu. A koneckonců i riziko je menší.

Zajímáte se o astrologii a horoskopy ? Nová služba Astrologie vám sestaví nejen osobní horoskop, ale také rozebere váš aktuální stav.

Fotbaloví nadšenci jistě ocení zábavnou hru WAP Fotbal, která simuluje zápas mezi dvěmi mužstvy o třech hráčích v poli. Vyzvěte na on-line souboj svého kamaráda, nebo si to rozdejte s mužstvem ovládaným počítačem.

Když vám bude na letošní dovolené pršet, nezoufejte! Služba Mooobile Hry vám přináší kromě populární Ruské rulety a Black Jacku spoustu dalších her pro malé i velké, karetními počínaje a logickými konče.

Potřebujete mít kontrolu nad svými emailovými schránkami? Aplikace WapMail umožní každému registrovanému uživateli přístup k neomezenému počtu vlastních emailových schránek. Svůj mobil tak můžete kdykoliv a kdekoliv využít nejen ke čtení, ale hlavně také k odesílání emailů.

Musíte si zapisovat spoustu osobních údajů a informací, které chcete rychle, pohodlně a kdykoliv zpětně dohledat? Není nic jednoduššího. Aplikace Moje Wapka je ideální řešení pro ty, kdo si chtějí bezpečně uložit svá hesla, PIN kódy atd.

Zapomněli jste si koupit televizní program ? A chcete právě teď vědět, jestli dneska v televizi dávají estrádu nebo film s mexickou kráskou ? Nová JAVA aplikace TV iHNed vám to od dnešního dne podstatně usnadní. Televizní program si totiž můžete díky ní stáhnout přímo do svého mobilu. A pak ho budete mít opravdu po ruce. V programu si můžete kdykoliv listovat bez nutnosti opakovaného připojení.

Oskar

Článek ze dne 9. července 2003 - středa