logo itpoint.cz

První on-line herní server pro mobilní telefony v Evropě

Česká společnost Cotopia Wireless přináší první multiplayer herní platformu pro deskové hry na mobilní telefony v Evropě. Systém umožňuje hrát proti ostatním hráčům z celého světa. Jedná se o první komplexní systém svého druhu ...

Česká společnost Cotopia Wireless přináší první multiplayer herní platformu pro deskové hry na mobilní telefony v Evropě. Systém umožňuje hrát proti ostatním hráčům z celého světa. Jedná se o první komplexní systém svého druhu.

Poprvé tak uživatelé mobilních her mají možnost otestovat si své hráčské schopnosti proti opravdovým soupeřům. V současné době jsou uvolněny ve verzi zdarma hry Dáma a Piškvorky. V nejbližší době budou dokončeny další deskové hry.

Hru je možno stáhnout z WAPové adresy http://wap.cotopia.com.

Po prvním spuštění se hra připojí na herní server. Ihned poté, co se uživatel zaregistruje do systému, může začít hrát. Systém se mu pokusí nalézt vhodného protihráče v co nejkratší možné době.

Cotopia Wireless byla založena v roce 2002 skupinou odborníků z oblasti Informačních Technologií. Zabývá se návrhem a tvorbou aplikací určených pro bezdrátová zařízení.

Další informace naleznete na http://www.cotopia.com

Článek ze dne 16. července 2003 - středa