logo itpoint.cz

Samoinstalační balíček Volný ADSL za méně než tisíc korun

Samoinstalační balíček Volný ADSL si můžete pořídit za akční cenu 999 Kč při uzavření smouvy na 2 roky nebo za 3.282 Kč při standardní smlouvě. Ceny jsou uvedené včetně DPH ...

Společnost Czech On Line, a. s., přední poskytovatel připojení k internetu Volný, připravila pro zájemce o vysokorychlostní připojení k internetu akční nabídku samoinstalačního balíčku s pořizovací cenou pod tisíc korun. Zákazník s tímto balíčkem získá vše, co potřebuje k vysokorychlostnímu připojení na internet.

Samoinstalační balíček Volný ADSL si budou moci zákazníci pořídit za akční cenu 999 Kč při uzavření smouvy na 2 roky nebo za 3.282 Kč při standardní smlouvě. Ceny jsou uvedené včetně DPH.

"Připravili jsme tento balíček pro všechny uživatele, kteří nevyžadují asistenci technika při instalaci ADSL modemu a chtějí si pořídit ADSL rychle a za přijatelnou cenu. Navíc jim akční nabídka umožní výrazně ušetřit na pořizovacích nákladech za ADSL," řekl Charles Peake, generální ředitel společnosti.

Samoinstalační balíček Volný ADSL obsahuje modem se zabudovaným firewallem pro bezpečné vysokorychlostní připojení k internetu a instalační sadu pro zprovoznění služby ADSL.

"Nabídka balíčku Volný ADSL v akci obsahuje navíc zdarma 100 Kč kredit na hlasové volání přes službu VOLBA 1020, emailovou schránku o velikosti 50 MB a prostor pro vlastní webové stránky nebo digitální fotografie každý o velikosti 20 MB," dodává Jeroným Procházka, produktový manažer Volný ADSL.

Samoinstalační balíček Volný ADSL doplňuje novou nabídku ADSL služeb Volný a lze jej zakoupit i u obchodních partnerů Volný.

COL

Článek ze dne 3. října 2003 - pátek