Sazka spustila nový interaktivní videoherní systém

Nový centrální herní systém se skládá z centrální herní platformy umístěné na serveru a terminálů u prodejců. Tento herní systém je prvním podobným systémem na světě, který získal všechna potřebná povolení a je založen na ověřené herní technologii od firmy Cyberview, která byla přizpůsobena specifickým potřebám českého trhu.

Společnost Sazka a Cyberview Technology (dále jen Cyberview) v úterý potvrdily ukončení pilotní testovací fáze nového herního systému, který již více než měsíc úspěšně funguje. Na základě náročného výběrového řízení a pečlivého průzkumu identifikovala společnost Sazka dva potenciální dodavatele celého herního systému a společnost Cyberview se nakonec stala první firmou, která dokázala vytvořit herní systém přesně podle požadavků společnosti Sazka.

Nový centrální herní systém, který se skládá z centrální herní platformy umístěné na serveru a terminálů u prodejců, již získal všechna potřebná povolení od ministerstva financí. Tento herní systém je prvním podobným systémem na světě, který získal všechna potřebná povolení a je založen na ověřené herní technologii od firmy Cyberview, která byla přizpůsobena specifickým potřebám českého trhu.

Všechny součásti hry, včetně tří různých druhů terminálů od společnosti Cyberview a všech druhů her byly schváleny příslušnými regulačními orgány. Instalace nového herního systému je součástí velkého projektu společnosti Sazka v České republice. Herní systém od společnosti Cyberview je serverovým systémem, jehož procesy autorizace, sázení a náhodného generování výherních čísel probíhají přímo na patentovaném centrálním serveru.

Generální ředitel a předseda představenstva společnosti Sazka JUDr. Aleš Hušák říká: "Technologie od společnosti Cyberview již tři roky spolehlivě funguje ve Velké Británii s denním počtem transakcí převyšujícím jeden milion a s ročním objemem sázek ve výši 10 miliard dolarů. Tento fakt, spolu s velkým množstvím kvalitních videoher vyvinutých přímo firmou Cyberview nebo licencovaných od velkých herních vývojářů, pro nás představuje ideální řešení. Proto jsme zvolili firmu Cyberview.

Společnost Cyberview se navíc ukázala jako spolehlivý partner, neboť pro nás celý herní systém upravila tak, jak jsme potřebovali." Generální ředitel společnosti Cyberview Technology Peter Greenhill ke spolupráci obou firem řekl: "Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s firmou Sazka, která patří mezi nejvíce inovativní loterijní firmy na světě. Tento nový herní systém vzbuzuje velkou pozornost na celém světě."

Společnost Cyberview Technology je předním světovým výrobcem her a herních zařízení s pobočkami v Severní Americe, Evropě, Asii, Karibiku a Jižní Americe. Firma je světovou jedničkou v oblasti poskytování stažitelných herních systémů založených na serverové technologii.

Sazka

Článek ze dne 19. listopadu 2003 - středa

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Moderní trendy a zapojení ICT technologi...

Ještě dokonalejší vzdálená správa koncov...

Benefice ArtForum ICZ pomáhá projektu Mů...

V INVENTI pracuje 25 procent žen - dvojn...

SAS Visual Analytics v cloudu za zvýhodn...

Prestižní evropská cena za rozvoj cloudo...

RAD Studio 10.2 s podporou Linuxu

Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi

ČTÚ vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3,7 ...

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...