logo itpoint.cz

Siemens integruje komunikací v reálném čase do řešení SAP

Touto integrací mohou uživatelé využívat všechny možnosti, které nabízejí telefonické konference a řízení prezence. Kromě toho budou zpřístupněny různé komunikační cesty, jako např. elektronická pošta a okamžité sestavování zpráv. Dodatečně je podporován společný přístup k datovým aplikacím a tím i optimalizována spolupráce virtuálních skupin a průběh práce je efektivnější.

Společnost Siemens, divize Informace a komunikace – sítě zahájila na veletrhu CeBIT iniciativu k integraci komunikací v reálném čase HiPath do podnikového portálu mySAP™. Touto integrací mohou uživatelé využívat všechny možnosti, které nabízejí telefonické konference a řízení prezence. Kromě toho budou zpřístupněny různé komunikační cesty, jako např. elektronická pošta a okamžité sestavování zpráv. Dodatečně je podporován společný přístup k datovým aplikacím a tím i optimalizována spolupráce virtuálních skupin a průběh práce je efektivnější.

"Tato iniciativa představuje další důležitý krok k integraci ­ komunikací v reálném čase do převážně datových aplikací," řekl Bernd Kuhlin, vedoucí divize podnikových sítí. „Jsme rádi, že můžeme prostřednictvím tohoto projektu pokračovat v naší dlouhodobé spolupráci se SAP.“

"Podniky budou významně těžit z toho, že Siemens spojuje své komunikační technologie s aplikacemi SAP pro spolupráci s portály a tím umožňuje úplnou podporu obchodních procesů," řekla Shai Agassi, členka výkonné rady SAP. "Technologie portálu SAP je součástí nedávno ohlášené SAP ® NetWeaver™, přední průmyslové integrační a aplikační platformy."

HiPath je konvergovaná podniková architektura od firmy Siemens, která umožňuje podnikům, v souladu s jejich individuálními požadavky a při zajištění stávajících investic, dále rozvíjet své dosavadní hlasové a datové infrastruktury a v případě potřeby zavádět nové technologie IP (internetový protokol). Rozsáhlé portfolio produktů nabízí podnikům možnosti volby pro organizaci svého dalšího rozvoje na základě tvorby hodnot a návratnosti investice, protože neexistuje jediná správná cesta, nýbrž správná cesta pro každý podnik.

Siemens

Článek ze dne 27. března 2003 - čtvrtek