logo itpoint.cz

Siemens Mobile Acceleration podpoří začínající společnosti působící v oblasti bezdrátové mobilní komunikace

Jako investor podpoří začínající firmy, které se věnují mobilních technologiím, mobilním aplikacím a mobilním službám. Společnost nabídne kapitál, průběžná školení poradcům vrcholového vedení a celosvětový přístup k výzkumným a vývojovým prostředkům a marketingovým sítím společnosti Siemens ...

Společnost Siemens Mobile Acceleration oznámila vstup na finský trh bezdrátových komunikací. Jako investor podpoří začínající finské firmy, které se věnují mobilních technologiím, mobilním aplikacím a mobilním službám. V rámci této podpory nabídne Siemens Mobile Acceleration kapitál, průběžná školení poradcům vrcholového vedení a celosvětový přístup k výzkumným a vývojovým prostředkům a marketingovým sítím společnosti Siemens. Obchodní podpora společnosti Siemens mobile, jejíž zákaznická základna celosvětově čítá 150 operátorů, patří mezi jedinečné výhody, které mohou přilákat podnikatele v bezdrátových komunikacích.

Dva roky od svého založení se společnost Siemens Mobile Acceleration řadí v této oblasti mezi přední evropské investory. Za tuto dobu vyhodnotila více než 2 000 obchodních projektů a celkem 12 firem s ní navázalo spolupráci. Má zastoupení v celé řadě evropských zemí, širokou obchodní základnu v Číně a nedávno otevřela pobočku v USA. Nyní se zaměřila na finský trh.

"Mobilní komunikace jsou doslova nabité novými obchodními příležitostmi. Úspěch budoucích mobilních podniků závisí na přitažlivých aplikacích a službách, které začínajícím společnostem otevírají úžasné nové možnosti," uvedl generální ředitel Siemens Mobile Acceleration Dietrich Ulmer. "V oblasti mobilních komunikací je Finsko zcela jasně jednou z nejrozvinutějších zemí, která je známá pro průkopnické bezdrátové technologie a aplikace. Proto zde vidíme hodně příležitostí pro obchodní projekty."

"Finsko je jednou z vedoucích zemí, kde se v oblasti bezdrátové komunikace rodí nové nápady a talenty. V současné době ale nutně potřebuje financování a podporu v ranném stadiu, aby se tyto nápady mohly dostat na mezinárodní trh. Siemens Mobile Acceleration podporuje všechny mladé společnosti působící v oblasti bezdrátové komunikace, které hledají financování a podporu právě pro tuto rannou fázi," dodal Osmo Koskisto, zástupce Siemens Mobile Acceleration ve Finsku. Jako člen skandinávského týmu společnosti se bude zabývat veškerými obchodními návrhy.

"Jako jeden z předních dodavatelů se Siemens zaměřuje na aktivní inovace ve všech oblastech mobilních komunikací, infrastrukturou a přístroji počínaje a aplikacemi konče. Činnost Siemens Mobile Acceleration dále zvyšuje různorodost naší nabídky ucelených řešení. Dále se tím posílí naše postavení ve Finsku, které je založeno na našich silných schopnostech v oblasti mobilních řešení a na skutečnosti, že jsme dvojka na trhu mobilních telefonů," konstatoval Petteri Kleemola, ředitel divize Mobilní informace a komunikace ve Finsku.

Siemens Mobile Acceleration (smac) je 100 % dceřiná společnost firmy Siemens, divize Mobilní informace a komunikace, která byla založena v Mnichově v roce 2001. Další zastoupení má ve Stockholmu, Londýně, Paříži, Miláně, Dublinu, Vídni, ale i v Číně a USA.

Siemens Mobile Acceleration

Článek ze dne 18. června 2003 - středa

I když neplatíte nejvíc? Do 30 dnů? Vzory textů, emailů, inzerátů. Fungují.
Trápí vás často vaginální mykóza? Víte co vám může pomoci?
Profesionální programové vybavení nejen pro účetní firmy a daňové poradce.