logo itpoint.cz

Slavnostní setkání ministra Mlynáře s Českou asociací kompetitivních komunikací

U příležitosti Mezinárodního dne širokopásmových služeb se ve středu ministr Mlynář sešel s vedením České asociace kompetitivních komunikací. V průběhu slavnostního večera bylo ministrovi předáno oficiální stanovisko, kterým asociace podpořila návrh nové Státní informační a telekomunikační politiky, zavázala se aktivně přispět k tvorbě "národní širokopásmové strategie".

U příležitosti Mezinárodního dne širokopásmových služeb se ve středu ministr Mlynář sešel s vedením České asociace kompetitivních komunikací (ČAKK) a generálními řediteli společností, které asociace zastupuje. V průběhu slavnostního večera ČAKK ministrovi předala oficiální stanovisko, kterým podpořila návrh nové Státní informační a telekomunikační politiky, zavázala se aktivně přispět k tvorbě "národní širokopásmové strategie" a přihlásila se k záměru Ministerstva informatiky na úrovni Evropské unie otevřít debatu o přesunu širopásmových služeb do oblasti se sníženou sazbou daně z přidané hodnoty.

Mezinárodní den širokopásmových služeb je několikrát do roka vyhlašován z iniciativy komisaře Evropské unie odpovědného za informační společnost, Erkki Liikanena. Tentokrát připadl na den 28. října.

ČAKK

Článek ze dne 31. října 2003 - pátek

Už 27 242 Čechů překonalo revmatismus Stačilo každé ráno používat tohle
Bankéři nenávidí ten internetový trik Díky tomu se stali milionáři
Jak pománájí přírodní enzymy pří léčbě celé řady nemocí?