logo itpoint.cz

Služby připravené Eurotelem po dobu konání MS v hokeji 2003 ve Finsku

Až do 11. května také platí speciální nabídka Eurotelu pro všechny, kteří si zakoupí jeden z vybraných telefonů Nokia nebo Sharp. Nákupem získají unikátní DOMINATOR hokejku s podpisy hráčů české hokejové reprezentace a Dominika Haška ...

1. Eurotel hokejová infolinka 607 00 2003

Eurotel hokejová infolinka je přístupná zákazníkům všech mobilních operátorů. Každý hovor se účtuje jako běžný hovor do sítě Eurotel dle jednotlivých tarifů.

2. SMS vzkazy hráčům české hokejové reprezentace

Stejně jako při Zimních olympijských hrách v Salt Lake City budou mít příznivci ledního hokeje možnost povzbudit české hráče prostřednictvím SMS zpráv také v průběhu světového šampionátu ve Finsku. Kdokoliv může hráčům odeslat zprávu na číslo 607 00 2003. Eurotel garantuje dodání zpráv hráčům přímo do kabiny. (Vulgární a hrubé vzkazy budou editovány.)

Služba je určena pro zákazníky všech mobilních operátorů, odeslání jedné SMS zprávy stojí stejně jako odeslání běžné zprávy do sítě Eurotel.

3. LOGO, EGO a vyzváněcí melodie

Eurotel tradičně připravil také sérii speciálních log, obrázkových SMS a vyzváněcích melodií s hokejovou tematikou. Hokejová loga, ega a vyzváněcí melodie naleznou zájemci na stránkách www.eurotel.cz, www.mobilgo.cz, www.ceskyhokej.cz, lze je objednat odesláním kódu uvedeným pod obrázkem či melodií jako SMS zprávu na číslo 999 111. Hokejové Logo, ego nebo vyzváněcí melodii lze objednat i přes menu *111 *#. Potěšit mohou zákazníci sebe, ale i své blízké a kamarády.

Službu mohou využít všichni zákazníci Eurotelu. Cena objednání vybraného motivu je stejná jako cena za odeslání SMS zprávy podle zákazníkova tarifu, doručení je zpoplatněno cenou 14,90 Kč (včetně DPH).

4. Hokejové zpravodajství prostřednictvím SMS a MMS

Speciální hokejový kanál pro zákazníky Eurotelu představuje exkluzivní zpravodajství ve formě SMS nebo MMS zpráv. Zájemci o SMS zpravodajství se mohou zaregistrovat odesláním zprávy ve znění CTK_A na číslo 999111. Průběžné zpravodajství ze šampionátu si můžete objednat odesláním zprávy ve znění CTK_A_T na 999 111. Zprávy budou zasílány 7 dní před začátkem mistrovství, po celou dobu šampionátu a 4 dni po jeho skončení. Odhlášení lze provést zasláním SMS ve znění CTK_A_K na číslo 999 111.

Průběžné MMS zpravodajství z mistrovství světa bude dostupné tarifním zákazníkům, kteří odeslali zprávu ve formě A_HOKEJ na číslo 999 888. Za celé období bude zákazníkovi doručeno až 40 MMS zpráv. Celková cena bude vypočtena podle počtu objednaných dnů. Běžná měsíční cena za MMS zpravodajství činí 185, Kč (bez DPH). Odhlášení trvalého MMS zpravodajství je umožněno zasláním textu D_Hokej na číslo 999 888.

Za odeslání jedné SMS zprávy si Eurotel účtuje 1,- Kč (bez DPH), za odeslání jedné MMS zprávy pak 14,90 (bez DPH).

5. SMS chat

Třetí brankář nebo náhradník české reprezentace bude k dispozici na SMS chatu v chatovací skupině HOKEJ v průběhu každého zápasu české hokejové reprezentace na mistrovství světa. Jeho jméno bude oznámeno nejpozději tři hodiny před utkáním na internetové stránce www.ceskyhokej.cz a rozesláno mezi registrované uživatele v dalších chatovacích skupinách.

SMS chat je zpoplatněn podle platného ceníku pro tuto službu, více informací na http://www.eurotel.cz/site/cz/servicesAndTariffs/services.html?list=22882

6. Internetový chat s hráči české hokejové reprezentace

Každý den v průběhu mistrovství, kdy se český tým nepředstaví v žádném utkání, proběhnou na internetové stránce www.ceskyhokej.cz chaty s českými reprezentanty. Jméno hráče, který bude v daný den k dispozici na chatu, bude oznámeno nejpozději dva dny předem. Eurotel si ponechává možnost změnit čas chatu nebo jméno hráče v závislosti na možných změnách v plánech české hokejové reprezentace přímo ve Finsku.

7. www.ceskyhokej.cz

Speciální internetová stránka www.ceskyhokej.cz je pro sportovní fanoušky připravena od 15. dubna a bude aktivní po celou dobu hokejového šampionátu. Jejím prostřednictvím Eurotel nabídne zákulisní informace včetně fotografií, žhavé novinky i živé chatování s reprezentanty.

8. WAP zpravodajství

Služba zahrnuje přímé wapové zpravodajství všech zápasů českého týmu. Prostřednictvím Eurotel MobileMedia na WAP portálu Eurotelu budou k dispozici aktuální statistky, soupisky, průběžné i konečné skóre, zákulisní informace a mnoho dalších služeb. Na každý zápas bude k dispozici maximálně 30 wapových vzkazů, v případě výjimečných okolností pak dokonce padesát.

9. DOMINATOR hokejka zdarma

Až do 11. května také platí speciální nabídka Eurotelu pro všechny, kteří si zakoupí jeden z vybraných telefonů Nokia nebo Sharp. Nákupem získají unikátní DOMINATOR hokejku s podpisy hráčů české hokejové reprezentace a Dominika Haška. Podmínkou využití této speciální nabídky je koupě jednoho z telefonů Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 3510i, Nokia 6310i, Nokia 7210, Nokia 7650 nebo Sharp GX13, uhrazení aktivačního poplatku a uzavření Smlouvy o poskytování telekomunikačních služeb se společností Eurotel. Zákazník si může vybrat libovolný tarif z nabídky Eurotelu včetně nového tarifu Eurotel Individual. Speciální nabídku mohou zákazníci využít pouze ve značkových prodejnách společnosti Eurotel.

Eurotel

Článek ze dne 17. dubna 2003 - čtvrtek