logo itpoint.cz

Současně s omezením své veřejné SMS brány Eurotel zavádí Eurotel Mobile Exchange - SMS

Velmi zjednodušeně řečeno jde o placenou SMS bránu. Eurotel ji však nabízí zatím pouze firemním zákazníkům. Od 17. února do 30. dubna 2003 můžete využít mimořádné zvýhodnění služby Eurotel Mobile Exchange - SMS, která je nezbytná pro fungování mnohých SMS aplikací.

SMS zprávy se díky stále dokonalejším technologiím staly významným nástrojem i v oblasti firemní komunikace. Nový balík SMS služeb od Eurotelu rozšíří obzor vašich představ o tom, co všechno lze s SMS zprávami dělat. Prostřednictvím SMS služeb zvládnete jednoduše to, co by jinak vyžadovalo množství práce - hromadně oslovíte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance, ať se nacházejí kdekoliv.

Zprávu, kterou od vás obdrží přímo na displej svého mobilního telefonu, rozhodně nepřehlédnou. Jiné SMS služby vám pro změnu umožní stálý kontakt s vlastní e-mailovou schránkou nebo firemní databází například telefonních čísel zaměstnanců. Záleží jen na vás, kterou z nich si vyberete.

Od 17. února do 30. dubna 2003 můžete využít mimořádné zvýhodnění služby Eurotel Mobile Exchange - SMS, která je nezbytná pro fungování mnohých SMS aplikací

Eurotel SMS BránaProfi
Eurotel SMS BránaProfi je alternativou internetové SMS brány, ale je určena výhradně firemním zákazníkům společnosti Eurotel a umí toho mnohem víc. Na rozdíl od internetové brány přináší více funkcí a umožňuje jednodušší obsluhu.

Eurotel Outlook SMS
Používáte Microsoft Outlook? Chtěli byste rozesílat SMS zprávy podobným způsobem, jakým posíláte e-maily? Pak využijte služby Eurotel Outlook SMS, která umožňuje odesílání SMS zpráv přímo z prostředí MS Outlook.

Partnerské řešení - Dimar
Chcete prostřednictvím SMS podniknout něco výjimečného, nestandardního? Chcete překvapit své zákazníky nebo obchodní partnery? Ani to není problém: Eurotel ve spolupráci s společností Dimar nabízí realizaci reklamních kampaní.

Eurotel MobilChange + Eurotel GSM Brána
Aplikace Eurotel MobilChange, která je součástí balíčku Eurotel GSM brána, vám zpřístupní pracovní data i na cestách, a to pomocí SMS zpráv nebo WAP technologie. Základní aplikace umožňuje kompletní práci se SMS zprávami na osobním počítači včetně přístupu k firemním e-mailům, kalendáři a kontaktům.

Eurotel Mobile Exchange - SMS
Potřebujete kontrolovat dění ve firmě, i když většinu času trávíte na cestách? Pak si vyberte službu Eurotel Mobile Exchange, díky níž získáte nepřetržitý přístup k firemnímu e-mailu, intranetu, úkolům, kalendáři i adresám. Služba je kompatibilní s technologiemi Microsoftu. Navíc, kdykoliv obdržíte na svůj email novou zprávu, tato aplikace vás na ni pomocí SMS hned upozorní.

Eurotel BMG
Tuto službu využijí zejména ti, kteří potřebují často předávat či zasílat stručné informace či pokyny ve velkém množství (např. 10 000 SMS a více). Eurotel BMG zajišťuje snadný přenos informací nebo dat pomocí SMS zpráv v síti mobilních telefonů GSM.

Eurotel Profi Seznam
Potřebují být vaši zaměstnanci stále v kontaktu a na dálku řešit složité či běžné problémy? Zkuste je navzájem propojit tak, aby spolu v různých skupinách mohli kdykoliv diskutovat.

Hromadná SMS
Pokud často potřebujete rozesílat více SMS zpráv najednou, přímo z mobilního telefonu, zajistěte si tuto službu. Jde o praktický a jednoduchý způsob, jak v jeden okamžik oslovit s téměř neomezený počet uživatelů mobilních telefonů.

Eurotel Cell Info
Dejte o sobě vědět netradiční formou a rozešlete krátká reklamní sdělení na displeje mobilních telefonů svých potenciálních zákazníků. Upozorněte na svoji výhodnou nabídku, akci, slevu nebo službu v ten správný čas a na správném místě.

Další info na http://www.eurotel.cz/web/cz/productsAndServices/services.html?list=20117

 www.eurotel.cz

Článek ze dne 10. března 2003 - pondělí