logo itpoint.cz

Soutěž Hokej je QUICK hra pokračuje

Český Telecom oznamuje ve zcela nové podobě pokračování tipovací soutěže na portálu quick.cz, které se účastní více než 1400 aktivních hráčů. V soutěži "Hokej je QUICK hra" se soutěží každý den - prostřednictvím odpovědí na otázky, týkající se Český Telecom Extraligy ledního hokeje a českého hokeje vůbec.

Společnost ČESKÝ TELECOM oznámila, že na stránkách portálu www.quick.cz bude pokračovat i v průběhu play-off oblíbená tipovací soutěž "Hokej je QUICK hra", kde soutěžící každý den odpovídají na otázky, týkající se ČESKÝ TELECOM Extraligy ledního hokeje a českého hokeje vůbec. Soutěže se účastní více než 1400 aktivních hráčů a výhru v podobě dvou vstupenek na vybrané utkání již získalo od začátku letošního ročníku extraligy 100 účastníků hry. Pro období play-off získá každé kolo pět výherců vstupenku na finále ČESKÝ TELECOM Extraligy ledního hokeje.

Velká internetová soutěž "Hokej je QUICK hra" je jednou z řady atraktivních příležitostí, které nabízí oblíbený internetový portál, který se v těchto dnech představuje ve zcela nové podobě. Vedle pestrého obsahu z oblasti zábavy a aktuálních informací z domova i ze světa nabízí také nejrychlejší přístup k internetu zdarma, virtuální obchodní dům a mnoho dalších zajímavých služeb.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 10. března 2003 - pondělí