logo itpoint.cz

Speciální nabídka Eurotelu návštěvníkům MFF Karlovy Vary

U příležitosti konání 38. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary nabídne společnost Eurotel Praha festivalovým návštěvníkům unikátní rezervační, informační a multimediální služby, přístupné prostřednictvím jejich mobilních telefonů.

U příležitosti konání 38. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary nabídne společnost Eurotel Praha festivalovým návštěvníkům unikátní rezervační, informační a multimediální služby, přístupné prostřednictvím jejich mobilních telefonů.

Již potřetí budou mít návštěvníci festivalu možnost rezervovat si vstupenky na filmová představení přímo z displeje mobilního telefonu, a díky tomu nebudou muset stát dlouhé fronty na vstupenky na filmové projekce. Letošní novinkou bude i možnost bezhotovostního placení za festivalové vstupenky mobilním telefonem. Nebudou chybět ani praktické informace o festivalovém dění prostřednictvím WAP portálu Eurotel MobileMedia, multimediální MMS zpravodajství, nebo unikátní možnost sledovat filmové ukázky na displeji mobilního telefonu. Pro akreditované novináře připravila společnost Eurotel speciální informační SMS servis.

"Společnost Eurotel je poctěna, že může podpořit konání jedné z nejvýznamnějších kulturních akcí v České republice. Těší nás, že milovníci kvalitní kinematografie mají možnost vychutnat si to nejlepší, co v současné době filmové produkce nabízí, říká Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. "Tradice spojení nejprestižnějšího filmového festivalu v České republice a nejvýznamnějšího provozovatele mobilních služeb v České republice není náhodná. Společnost Eurotel se pravidelně věnuje partnerství předních kulturních akcí a Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech k nim každoročně patří. Přináší totiž nejen to nejlepší z oblasti filmu, ale představuje i nové nadějné talenty z celého světa a proto si zaslouží naši pozornost a podporu."

Nabídka služeb společnosti Eurotel Praha na 38. Mezinárodním filmovém festivalu :

Multimediální MMS a Video služby
Unikátní multimediální MMS a Eurotel Video Servis služby, nabídnou exkluzivní fotografie z festivalového dění a filmové ukázky festivalových snímků, které mohou zákazníci Eurotelu sledovat na displeji svého mobilního telefonu. Video Servis přitom bude nabízen zcela zdarma. Služby jsou určeny jak pro účastníky filmového festivalu, tak i pro ty, kteří se do Karlových Varů nedostanou, a chtějí být informováni o festivalovém dění.

Mobilní platby
S cílem zajistit návštěvníkům maximální pohodlí, rozšířila společnost Eurotel oproti loňskému roku škálu poskytovaných služeb, a to zejména o možnost nákupu vstupenek prostřednictvím mobilního telefonu. Navíc se společnost Eurotel rozhodla každou vstupenku kupovanou prostřednictvím mobilního telefonu dotovat cenou 25 Kč, což zajišťuje bezkonkurenčně nejnižší ceny. Těm, kteří využijí této služby, navíc Eurotel garantuje místa v těch nejlepších řadách ve všech promítacích sálech.

Rezervace filmových vstupenek
Speciálně vytvořená aplikace na WAP portálu Eurotel MobileMedia "Rezervace" umožní všem akreditovaným návštěvníkům karlovarského festivalu, kteří vlastní mobilní telefony podporující technologii WAP, rezervovat si vstupenky na všechna filmová představení přímo z jejich mobilních telefonů. Přímo na displeji mobilního telefonu, stiskem několika tlačítek v menu si zákazník bez front zjistí obsazenost jednotlivých přestavení, rezervuje vstupenku, kterou si následně pouze vyzvedne u pokladny. Návštěvníci festivalu, kteří nemají mobilní telefony podporující technologii WAP, mohou využit službu Eurotel Asistent 1188, kdy se snadným vytočením čísla 1188 spojí s operátorem, který jim pomůže vstupenky zarezervovat. Přístup na portál Eurotel MobileMedia, stejně jako používání služby Eurotel Asistent 1188 je umožněno zákazníkům všech mobilních operátorů, nejen zákazníkům společnosti Eurotel.

WAP informační služby
Vedle možnosti rezervace vstupenek naleznou návštěvníci Karlových Varů na W@P portálu Eurotel Mobile Media i všechny důležité informace o průběhu festivalu, programy kin s možností vyhledávání filmů podle sekce a dne, počty volných vstupenek na jednotlivá představení, upozornění na doprovodné akce, předpovědi počasí v Karlových Varech, jízdní řády, nebo možnosti ubytování. Nebudou chybět ani informace pro tisk, jako tiskové zprávy, novinářské projekce a servisní informace.

Informační servis pro novináře
Pro akreditované filmové novináře připravila společnost Eurotel speciální službu: zasílání SMS zpráv na jejich mobilní telefony, týkající se aktuálních změn v novinářském programu. Servis bude informovat novináře, kteří o službu projeví zájem, o změnách novinářských projekcí, tiskových konferencí, doprovodných akcí, příjezdů filmových hvězd, chatů s filmovými tvůrci na internetu apod. SMS servis pro novináře je zdarma a mohou ho využít zákazníci všech mobilních operátorů.

"Novinářům chceme usnadnit jejich práci na festivalu. Filmové projekce jsou rozprostřeny po celých Karlových Varech a tak se pro aktuální změny museli dříve složitě vracet do tiskového centra a tísnit se před nástěnkou s informacemi. Nyní naleznou díky naší službě vše na displeji svého mobilního telefonu," vysvětluje Diana Dobálová, tisková mluvčí společnosti Eurotel Praha, spol.s r.o.

Doprovodné akce
U příležitosti konání filmového festivalu připravila společnost Eurotel Praha rovněž doprovodný program. Ve dnech 5. - 7. července 2003 se na karlovarském golfovém hřišti uskuteční další turnaj ze série Eurotel PGA Czech Open Golf Tour, kde spolu změří síly česká špička golfových profesionálů.

Zároveň se návštěvníci Mezinárodního filmového festivaluv Karlových Varech mohou těšit na zajímavé hudební produkce zastřešené projektem Go Planet Roxy. Klub Go Planet Roxy - Lázně I navštíví během celého festivalu špička české taneční a klubové scény, což slibuje zábavu bez hranic hlavně pro mladší návštěvníky festivalu.

Eurotel

Článek ze dne 23. června 2003 - pondělí