logo itpoint.cz

Speciální program Alcatel BuyBack nabízí peníze za staré síťové komponenty

Alcatel Czech přichází se zajímavou nabídkou, speciálním programem BuyBack. Od zákazníků, kteří se rozhodnou přejít na novou přepínací infrastrukturu Alcatel OmniSwitch, odkoupí staré, dosud používané komponenty všech značek. Kalkulaci přibližné ceny, kterou za svá stará zařízení dostanou, lze jednoduše provést na internetové adrese www.buyback.cz. Při využití této nabídky tak lze při obnově datové infrastruktury výrazně ušetřit.

Společnost Alcatel Czech přichází se zajímavou nabídkou, speciálním programem BuyBack. Od zákazníků, kteří se rozhodnou přejít na novou přepínací infrastrukturu Alcatel OmniSwitch, odkoupí staré, dosud používané komponenty všech značek. Kalkulaci přibližné ceny, kterou za svá stará zařízení dostanou, lze jednoduše provést na internetové adrese www.buyback.cz. Při využití této nabídky tak lze při obnově datové infrastruktury výrazně ušetřit.

Postup objednávky je velmi jednoduchý. Na microsite www.buyback.cz zadá zájemce do formuláře počty jednotlivých komponent své staré sítě. Pokud jej zaujme celková minimální cena odkupu starého zařízení, stačí vyplnit základní kontaktní údaje a do tří pracovních dnů se mu nazpět ozve zástupce společnosti Alcatel. Ten zjistí podrobnosti o stávající zákazníkově síti a vypracuje návrh dodávky nové infrastruktury sestavené z komponent řad OmniSwitch 6600, 7000 nebo 8800.

Současně prodejce vypočte definitivní částku za staré zařízení a tu odečte od ceny zakázky. Po jejím přijetí stačí vyplnit prohlášení o tom, že stávající zařízení bude fyzicky zlikvidováno a dodávce nové sítě již nic nestojí v cestě.

Pro ty, kdo preferují telefonické jednání před internetem je zde rovněž připravena telefonní linka 224 300 300. Akce bude pokračovat až do 17. října 2003.

"Jsme přesvědčeni o tom, že nabídka odkupu starých komponent osloví i ty zákazníky, kteří by s nákupem datové infrastruktury jinak čekali," komentuje akci Tomáš Knoll, Sales Manager Divize privátních sítí společnosti Alcatel Czech. "Nákupy na protiúčet jsou už dnes běžné například při prodeji automobilů a první výsledky akce potvrzují správnost zvolené strategie."

Alcatel

Článek ze dne 25. srpna 2003 - pondělí