logo itpoint.cz

Společnost Audiocodes se představila v Praze

Ve čtvrtek 6. listopadu byla uspořádána společností CTI - PRO s.r.o. v hotelu Expo v Praze prezentace společnosti Audiocodes. Prezentace se účastnilo 20 účastníků z řady systémových integrátorů, poskytovatelů internetu a telekomunikačních operátorů. Audiocodes patří mezi světovou špičku v oblasti VoIP, jejich zařízení je součástí produktů firem Cisco, Lucent, Alcatel, Siemens, Nortel, OKI, Clarent a Vocaltec.

Ve čtvrtek 6. listopadu byla uspořádána společností CTI - PRO s.r.o. v hotelu Expo v Praze prezentace společnosti Audiocodes. Prezentace se účastnilo 20 účastníků z řady systémových integrátorů, poskytovatelů internetu a telekomunikačních operátorů.

CTI - PRO s.r.o. je dodavatelem komponentů počítačové telefonie pro střední a východní Evropu. Je Intel(r) Communications Technology Provider a poskytuje komplexní technickou podporu a dodává jejich produktovou řadu v oblasti telekomunikací. CTI - PRO s.r.o. distribuuje na trh produkty firem Audiocodes, Ai-logix, Artisoft a Envox.

Audiocodes je OEM výrobcem VoIP systémů, modulů, karet a síových elementů. Vytváří brány pro klasické telekomunikační operátory, mobilní operátory jakož i pro kabelové systémy pro OEM.

Audiocodes patří mezi světovou špičku v oblasti VoIP, jejich zařízení je součástí produktů firem Cisco, Lucent, Alcatel, Siemens, Nortel, OKI, Clarent a Vocaltec.

CTI - PRO

Článek ze dne 10. listopadu 2003 - pondělí