logo itpoint.cz

Společnost SkyNet zprovoznila službu Sky ADSL prvním klientům

SkyNet připravil v rámci spuštění služby ADSL promotion akci ve spolupráci s vydavatelstvím Computer Press - každý zákazník, který si službu Sky ADSL objedná do 30. dubna 2003, si může vybrat ze dvou nabízených bonusů ...

Společnost SkyNet zprovoznila a prvním zákazníkům předala objednanou službu Sky ADSL a zahájila tak plně komerční provoz tzv. rychlého internetu. Realizace dalších objednávek zákazníků plynule proběhne v následujících dnech.

"Všechny vnitrofiremní procesy spojené s realizací služby Sky ADSL máme nastaveny, a to včetně komunikačních kanálů na subdodavatele. První realizace služby Sky ADSL proběhly bez větších problémů a doufáme, že služba splní očekávání našich zákazníků," řekl obchodní ředitel společnosti Zoltán Csecsödi.

Společnost SkyNet oznámila již 21. února 2003, že tuto službu uvádí na trh. Jako první v České republice navíc zveřejnila i ceník poskytované služby. Předání služby do ostrého provozu jednotlivým klientům je závěrečnou fází zavedení nové služby na trh a společnost SkyNet věří v rychlé rozšíření oblíbenosti tohoto typu připojení k internetu u domácností a v sektoru menších společností.

Společnost SkyNet, člen skupiny SlovaNet Group, vlastněná nizozemskou společností SlovaNet B.V. s hlavními akcionáři fondy skupin Advent International, ECM, FondElec a Genesis Capital, působí jako systémový integrátor na trhu datových telekomunikačních služeb již devět let. Rozsahem poskytovaných služeb a počtem zákazníků se řadí k nejvýznamnějším poskytovatelům připojení do sítě Internet a bezpečnostních řešení pro ochranu sítí a dat v České republice. Společnost nabízí svým klientům komplexní služby s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, kvalitu a bezpečnost. Společnost spravuje celorepublikovou síť s více než padesáti přípojnými body v České republice.

SkyNet připravil v rámci spuštění služby ADSL promotion akci ve spolupráci s vydavatelstvím Computer Press - každý zákazník, který si službu Sky ADSL objedná do 30. dubna 2003, si může vybrat ze dvou nabízených bonusů :

SkyNet

Článek ze dne 27. března 2003 - čtvrtek