Společnosti ATT Wireless a Microsoft spustily službu Windows Mobile Start pro telefony Motorola MPx200

Majitelé telefonů Motorola MPx200 budou mít užitek z kombinace rychlé GSM/GPRS datové sítě AT&T Wireless a platformy Microsoft Windows Mobile. Toto řešení jim dá možnost využívat běžných hlasových služeb, synchronizovat data s takovými aplikacemi na PC jako je například Outlook a provozovat aplikace a služby, které podstatným způsobem rozšíří funkcionalitu telefonu.

Nová služba od AT&T Wireless umožňuje uživatelům Motoroly MPx200 snadné dálkové nastavení elektronické pošty, oblíbených webových stránek, domovských obrazovek, vyzváněcích tónů a aplikací.

Společnosti AT&T Wireless a Microsoft zahájily provoz služby Windows Mobile Start Service pro uživatele telefonů Motorola MPx200. Jedná se o webové stránky AT&T Wireless založené na Microsoft Web service, jejichž prostřednictvím mohou uživatelé snadno a rychle konfigurovat své telefony Motorola MPx200. Díky této službě uživatelé získávají přístup ke své elektronické poště, webovým stránkám optimalizovaným pro mobilní zařízení, vyzváněcím tónům, domovským obrazovkám (obrázkům) pro mobilní telefony, hrám a jiným aplikacím.

"Windows Mobile Start Service umožní zákazníkům AT&T Wireless využívat skvělé služby a funkce platformy Windows Mobile," prohlásil Vince Mendillo, director of Mobile Device Division společnosti Microsoft. "Díky kombinaci novátorské a pohodlné konfigurace na dálku s důvěrně známým webovým rozhraním budou uživatelé samostatnější a nebudou již tolik potřebovat služby telefonického centra zákaznické podpory."

"Tato služba je nejnovějším výsledkem spolupráce společností Microsoft a AT&T Wireless. Naším cílem bylo podstatně rozšířit možnost bezdrátové komunikace mobilních pracovníků," uvedl Abhi Ingle, vice president of business data solutions společnosti AT&T Wireless. "Tento jedinečný systém nastavení umožní zákazníkům využívat jejich mobilní telefon Motorola MPx200 skutečně v maximální míře."

Majitelé telefonů Motorola MPx200 budou mít užitek z kombinace rychlé GSM/GPRS datové sítě AT&T Wireless a platformy Microsoft Windows Mobile. Toto řešení jim dá možnost využívat běžných hlasových služeb, synchronizovat data s takovými aplikacemi na PC jako je například Outlook a provozovat aplikace a služby, které podstatným způsobem rozšíří funkcionalitu telefonu. Windows Mobile Start Service poskytuje zákazníkům společnosti AT&T Wireless možnost konfigurace oblíbených položek z jednoho místa :

 • E-mail
  Uživatelé mohou velice snadno konfigurovat svou poštu v aplikaci Outlook nebo svůj POP3/IMAP účet.
 • Oblíbené internetové stránky
  Uživatelé si mohou značně usnadnit prohlížení internetových stránek tak, že si vyberou z nabídky stránky optimalizované pro prohlížení na mobilním zařízení. Další stránky lze do seznamu přidat.
 • Vyzváněcí tóny a domovské obrazovky
  Uživatelé si mohou svou Motorolu MPx200 přizpůsobit k obrazu svému nastavením vlastních polyfonních melodií a domovských obrazovek.
 • Aplikace
  Uživatelé mají možnost rozšířit použitelnost svého telefonu natažením her a dalších aplikací zdarma.

Windows Mobile Start Service pomáhá AT&T Wireless poskytovat rozšířené služby a umožňuje uživatelům snadné a rychlé nastavení jejich mobilního telefonu Motorola MPx200.

Chcete-li začít využívat Windows Mobile Start Service, stačí navštívit stránky http://www.attwireless.com/smartphone a kliknout na odkaz "Customize It".

Více informací o mobilním telefonu Motorola MPx200 s operačním systémem Microsoft Windows Mobile najdete také na http://www.attwireless.com/smartphone

AT&T Wireless je podle příjmů druhým největším provozovatelem bezdrátových sítí v USA. Jeho příjmy za uplynulá čtyři čtvrtletí činily přes 16,5 miliard USD a počet uživatelů přesáhl 21.855 milionů.

AT&T Wireless poskytuje prvotřídní služby v oblasti bezdrátového přenosu hlasu i dat pro podniky i jednotlivce na celém území USA i v zahraničí.

AT&T Wireless

Článek ze dne 11. prosince 2003 - čtvrtek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...