logo itpoint.cz

Spolehlivé odesílání a příjem SMS

Nové služby Mobilem.cz služby byly koncipovány na základě požadavků již více než 15 tis. uživatelů a jsou určeny zejména k nasazení a využívání SMS komunikace při firemní komunikaci a marketingu ...

Služba Mobilem.cz - spolehlivé odesílání a příjem SMS - představuje novou sadu služeb určených pro firemní klientelu.

Hlavními vlastnostmi těchto služeb jsou :

Tyto nové služby byly koncipovány na základě požadavků již více než 15 tis. uživatelů Mobilem.cz. "Více jak 40 % našich uživatelů jsou firmy nebo instituce a právě pro ně jsou služby určeny - výrazně zjednodušují nasazení a využívání SMS komunikace při firemní komunikaci a marketingu" říká David Čížek, jednatel společnosti DCCI s.r.o., která služby Mobilem.cz provozuje.

Firemní účet nabízí mimo jiné možnost sdílení kreditu více uživateli ve firmě s tím, že každý uživatel má svoje nastavení Mobilem.cz a hlavní správce účtu má poté přehled o využití služby jednotlivými pracovníky.

SMS skupiny

SMS skupiny bude využívané především pro jednoduché posílání SMS na seznamy zákazníků, navíc s možností, aby se uživatel sám přihlásil nebo odhlásil z odběru těchto zpráv prostřednictvím SMS zprávy. Vytváření více skupiny, možnost importu databáze do SMS skupiny, odeslání SMS na skupinu velmi rychle a jednoduše a s kompletní historií odeslaných SMS zpráv jsou jen některé vlastnosti, které tuto službu předurčují pro využití v oblasti reklamy a marketingu, informačního kanálu nebo i pracovního nástroje skupiny pracovníků ve firmě.

Zvýhodněná cena, vyzkoušení zdarma

Co je navíc velmi zajímavé je i cena - SMS odeslané na SMS skupinu stojí pouze 1,15 Kč. Mobilem.cz zároveň nabízí možnost, aby si firemní zákazníci vyzkoušeli SMS skupiny 3 měsíce zdarma.

SMS kanály

Do konce června Mobilem.cz nabídne SMS kanály - užitečné informační i zábavní služby, které bude moci využít a dokonce i vytvořit kterýkoliv uživatel Mobilem.cz.

Adresa služby je http://sms.mobilem.cz

Článek ze dne 29. května 2003 - čtvrtek