logo itpoint.cz

Spolehlivé odesílání SMS z webu do všech sítí i po 3. únoru

Nová služba "Mobilem" nabízí partnerský systém, který umožňuje, aby stávající portály, resp. web servery, které nabízely rozhraní k branám operátorů, mohly nabídnout velmi jednoduše i rozhraní pro služby Mobilem a tak zachovat možnost komunikace pro jejich uživatele. Stejně i firmy, které nabízejí programy pro odesílání SMS z počítače přes volné brány, mohou využít bránu Mobilem, což již nyní nabízí například jeden z nejoblíbenějších programů pro posílání SMS z počítače - program GateKeeper.

DCCI představuje službu Mobilem, která umožňuje spolehlivé zasílání SMS do všech sítí, včetně T-Mobile přes www stránky jako dosud byli uživatelé zvyklí. Odesílání přes Mobilem je placená služba, ale na druhou stranu nabízí služba podstatně vyšší spolehlivost než při neplaceném odesílání a uživatelé budou moci využít i celé řady dalších rozšířených služeb, jako je hromadné odesílání na více čísel najednou, možnost zasílání oblíbených log a obrázků na mobil a to za cenu až o 50% nižší než nabízí mobilní operátoři a celá řada dalších služeb bude následovat.

"Skutečnost, že využíváme placený kanál pro odesílání nám umožňuje se plně soustředit na služby pro uživatele a nabízet i takové, které dosud nebyly možné." říká David Čížek, jednatel společnosti DCCI, která Mobilem provozuje.

Mobilem nabízí partnerský systém, který umožňuje, aby stávající portály, resp. web servery, které nabízely rozhraní k branám operátorů, mohly nabídnout velmi jednoduše i rozhraní pro služby Mobilem a tak zachovat možnost komunikace pro jejich uživatele. Stejně i firmy, které nabízejí programy pro odesílání SMS z počítače přes volné brány, mohou využít bránu Mobilem, což již nyní nabízí například jeden z nejoblíbenějších programů pro posílání SMS z počítače - program GateKeeper.

Mobilem pro partnery nabízí kompletní systém pro účtování uživatelů a pro odesílání SMS a neklade tedy na ně žádné technické ani administrativní nároky.

Adresa služby je http://sms.mobilem.cz

DCCI se orientuje od počátku roku 2001 na mobilní komunikaci. Poskytuje připravené sady mobilních aplikací pro korporátní klienty, které umožňují velmi jednoduše, rychle a za rozumnou cenu zahrnout mobilní SMS komunikaci do svého komunikačního mixu.

DCCI

Článek ze dne 29. ledna 2003 - středa