logo itpoint.cz

Stáhněte piškvorky na Oskarově WAPu a vyzvěte soupeře k souboji na dálku

Po cestě do práce novinky z bankovní branže. V práci nějaký ten vtip pro kolegy. Přes poledne partie dámy s kolegou z firmy na druhém konci města. Cestu z práce si zkrátit řešením logické úlohy ...

Po cestě do práce novinky z bankovní branže. V práci nějaký ten vtip pro kolegy. Přes poledne partie dámy s kolegou z firmy na druhém konci města. Cestu z práce si zkrátit řešením logické úlohy.

Tak by mohl ode dneška teoreticky vypadat rozvrh pravidelného uživatele Oskarova wapu, který bude chtít vyzkoušet všechny novinky připravené mobilním operátorem ve spolupráci se svými partnery v rámci programu OskarZóna. Právě v sekci OskarZóna Oskarova WAPu lze všechny nové služby najít.

Banky.cz je informační server o českém i světovém bankovnictví. Služba má dvě sekce - aktuality a publicistiku. V aktualitách najdete krátké novinky z branže, publicistika se obsáhleji věnuje vybraným problémům.

Vtipník je (překvapivě) nový portál pro vyhledávání vtipů - anekdoty řazené podle kategorií i nejnověji přidané vtípky.

Rozdat si to s živým soupeřem v piškvorkách nebo dámě umožňuje služba Deskové Hry. Z wapové adresy si stáhnete do mobilu příslušnou java aplikaci a můžete vyzvat na souboj kolegu z bývalé firmy.

Jak odměřit pomocí tří a pětilitrové láhve jeden litr není zdaleka ta nejsložitější úloha v Kvízech a Hádankách. Logické úlohy rozčleněné podle složitosti mohou pobavit dospělé, stejně jako potrápit děti.

Všechny nové služby vzešly z výběru OskarZóny. Na ní může jakýkoli vývojář prostřednictvím stránek www.oskarzona.cz předložit Oskarovi svou originální aplikaci. Pokud bude dost kvalitní, nabídne ji operátor svým zákazníkům.

Autor služby získává podíl na tržbách. To je zvláště zajímavé, pokud se podaří dodavatelům prosadit na Oskarův WAP více služeb.

Například autor Kvízů a Hádanek se už v OskarZóně uplatnil s portálem Paní na Hlídání. Služba umožňuje vyhledat a objednat si hlídání pro děti.

Oskar

Článek ze dne 22. srpna 2003 - pátek