logo itpoint.cz

Staré telefonní karty je možné vyměňovat ješte týden

Ještě týden je možné vyměňovat staré telefonní karty, kterým platnost skončila k 31. prosinci 2002. Zákazníci Českého Telecomu tak mohou učinit v některé ze značkových prodejen TELEPOINT nebo v prodejnách TELEPOINT PARTNER ...

Ještě týden je možné vyměňovat staré telefonní karty, kterým platnost skončila k 31. prosinci 2002. Zákazníci Českého Telecomu tak mohou učinit v některé ze značkových prodejen TELEPOINT nebo v prodejnách TELEPOINT PARTNER.

Výměna starých telefonních karet za multifunkční karty TRICK probíhá více než jeden rok, a to od 1. června 2002 do 30.června 2003.

TRICK je karta nové generace, která kromě telefonování, zasílání SMS zpráv a e-mailů, surfování prostřednictvím internetových kiosků (tzv. TRICKPOINT) a dalších služeb nabídne v dohledné době využití nejen pro telekomunikační služby. Vydávána je v hodnotách 200 Kč a 300 Kč, měsíčně si zákazníci koupí až 200 tisíc karet TRICK.

Díky Eurochipu (II.generace čipů), který je v multifunkční kartě TRICK zabudován, může ČESKÝ TELECOM postupně zdokonalovat a rozšiřovat služby veřejných telefonních automatů. K novinkám patří například HLASOVÁ SMS. S touto službou lze zasílat textové zprávy z kartových a kombinovaných telefonních automatů na jakoukoliv pevnou telefonní linku v České republice.

Praktická je také služba TRICK POSLEDNÍ IMPULS. Ta zákazníkovi umožňuje telefonovat i v případě, kdy je zůstatek na jeho kartě nižší než cena jednoho impulsu. Automat tedy dovolí provolat právě jeden impuls do libovolného směru (např. místně mimo špičku téměř 5 minut).

K dalším novinkám patří také TRICK FOLLOW ON CALL (vícenásobné volání z automatu bez nutnosti vyjmutí karty) a TRICK FOLLOW ON CARD (možnost pokračování hovoru i když na kartě již není kredit – automat nabídne výměnu karty bez nutnosti přerušit hovor).

Český Telecom

Článek ze dne 24. června 2003 - úterý