logo itpoint.cz

Systém inteligentní ochrany SmartDefense Subscription proti útokům z internetu už používá na deset tisíc uživatelů

Technologie SmartDefense a její nasazení prostřednictvím předplacené služby byla uvedena v dubnu 2002. Jednalo se o první řešení poskytující aktivní a inteligentní ochranu proti známým i neznámým formám síťových a aplikačních útoků v reálném čase. Uživatelé služby tak byli chráněni proti hrozbám typu Blaster/LoveSan apod.

Společnost Check Point oznámila, že její klíčové řešení pro zabránění útokům na aplikace – SmartDefense subscription service – si již předplatilo více než 10.000 zákazníků, což svědčí o značné oblibě této služby. Technologie SmartDefense a její nasazení prostřednictvím předplacené služby byla uvedena v dubnu 2002. Jednalo se o první řešení poskytující aktivní a inteligentní ochranu proti známým i neznámým formám síťových a aplikačních útoků v reálném čase. Uživatelé služby tak byli chráněni proti hrozbám typu Blaster/LoveSan apod.

Tento úspěch je dalším potvrzením účinnosti a pokročilosti technologií Application Intelligence a Stateful Inspection Check Pointu, které jsou základním stavebním kamenem řešení SmartDefense. Také se opět ukázalo, že společnost Check Point je skutečným lídrem v oblasti zabezpečení Internetu.

V proměnlivém prostředí Internetu, kde každý den vznikají nové hrozby, poskytuje Check Point prostřednictvím své technologie SmartDefense nejlepší ochranu proti útokům. Útoky jsou roztříděny podle typů a každému typu pak odpovídá příslušná forma detekce, prevence a reakce na útok. SmartDefense ve formě předplacené služby navíc zahrnuje aktivní aktualizace a plynulou informovanost o nových útocích a hrozbách. Řešení SmartDefense dnes poskytuje takovou úroveň ochrany, protiopatření a flexibility, jaká je pro konkurenční hardwarové bezpečnostní systémy nedosažitelná.

Technologie SmartDefense je součástí produktové řady Next Generation with Application Inteligence.

Více informací o předplacené službě SmartDefense najdete na http://www.checkpoint.com/securitycenter/advisories/info.html

Check Point

Článek ze dne 20. listopadu 2003 - čtvrtek