logo itpoint.cz

T-Mobile nabízí vyzkoušení služeb zdarma

Ochutnávku služeb zdarma nabízí až do 16. února RadioMobil v rámci tzv. gurmánských týdnů. Všichni zákazníci T-Mobile mají možnost zdarma využívat vybrané služby T-Mobile. Od 6. do 19. ledna se mohou zákazníci anonymně bavit prostřednictvím služby SMS Chat, od 20. ledna do 2. února jsou zdarma k dispozici loga, zvonění a obrázkové SMS, kterými lze přizpůsobit mobilní telefon vlastním představám, a od 3. do 16. února najde uživateli nejbližší objekt služba Navigator.

Ochutnávku služeb zdarma nabízí až do 16. února společnost RadioMobil. V rámci tzv. gurmánských týdnů mají všichni zákazníci T-Mobile možnost zdarma využívat vybrané služby T-Mobile. Od 6. do 19. ledna se mohou zákazníci anonymně bavit prostřednictvím služby SMS Chat, od 20. ledna do 2. února jsou zdarma k dispozici loga, zvonění a obrázkové SMS, kterými lze přizpůsobit mobilní telefon vlastním představám, a od 3. do 16. února najde uživateli nejbližší objekt služba Navigator.

"V posledních měsících a letech jsme uvedli na trh celou řadu služeb, které ještě více usnadňují nebo zpříjemňují mobilní komunikaci. Aby se naši zákazníci při výběru z bohatého menu našich služeb mohli lépe orientovat a rozhodovat, nabízíme jim nyní prostřednictvím gurmánských týdnů vybrané lahůdky zdarma," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

T-Mobile SMS Chat (6. 1.–19. 1. 2003)

Díky službě SMS Chat mají v uvedeném období všichni zákazníci T-Mobile možnost zdarma diskutovat o tom, co je zajímá, a to odkudkoliv ze svého mobilního telefonu. Stačí se zaregistrovat, tj. zvolit si přezdívku a spolu s údajem o pohlaví zaslat jako SMS příkaz na číslo 5555 ve tvaru začínajícím tečkou .JA___[podpis], například .JA HONZA M MOBILNI MANIAK. Poté se již zájemce může přihlásit do některé z místností odesláním SMS na číslo 5555 ve tvaru .P_[místnost], například .P POKEC. Samotné příspěvky do zvolené místnosti se zasílají opět na číslo 5555, ve tvaru [#místnost]_[text], například #POKEC AHOJ VSICHNI, CO DELATE? Všichni, kdo jsou v dané místnosti přihlášeni, obdrží zaslaný příspěvek na svůj mobilní telefon jako SMS.

Seznam všech příkazů platných pro službu SMS Chat lze získat zasláním SMS ve tvaru .? na číslo 5555; podrobné informace o službě najde zákazník také na www.t-zones.cz. V rámci gurmánských týdnů neplatí zákazník při využívání služby SMS Chat za odeslané ani přijaté SMS.

T-Mobile Loga a zvonění (20. 1.–2. 2. 2003)

Vydatnou ochutnávku připravila také služba Loga a zvonění na portálu t-zones. Uživatel tak může okusit z celé řady nových log, zvonění a obrázkových SMS z kategorie "Ochutnávka zdarma". Stačí zvolit z nabízených motivů a pro jeho objednání zaslat SMS se zkratkou uvedenou pod příslušným motivem na číslo 5005; například pro objednání loga „Sloni“ na telefon Nokia uživatel odešle SMS ve tvaru LOGO SLONI. Motivy je také možné zasílat jako dárek přátelům a známým – v tomto případě je třeba za text SMS zprávy zadat ještě mezeru a telefonní číslo známého v mezinárodním formátu (př.: LOGO SLONI +420 603123456). Loga, zvonění, obrázky a obrázkové motivy lze kromě SMS objednávat také přes WAP nebo internet na portálu www.t-zones.cz.

Kompletní seznam všech motivů, které lze v rámci gurmánských týdnů objednat zdarma, zákazník najde na www.t-zones.cz v sekci Downloads, kategorie Ochutnávka zdarma. Při objednání pomocí SMS platíte za objednací SMS zprávu dle vašeho tarifu, při objednání prostřednictvím wapového portálu platíte za připojení přes WAP dle vašeho tarifu.

T-Mobile Navigator (3. 2.–16. 2. 2003)

Opravdu "vyhladovělým" labužníkům je určena poslední z nabídky ochutnávek zdarma – služba Navigator totiž pomůže najít například nejbližší restauraci. V menu telefonu uživatel vybere položku Navigator > Služby > Restaurace a zadá počet odpovědí (adres), které chce obdržet. Navigator sám vyhledá okolní objekty, aniž by bylo třeba zadávat aktuální polohu, a zašle je uživateli prostřednictvím SMS. Tato odpověď bude obsahovat adresu vyhledaného objektu, telefonní číslo, otvírací dobu, popřípadě další užitečné informace. Prostřednictvím Navigatoru je možné najít celou řadu objektů nacházejících se v blízkém okolí uživatele – například bankomat, kino, klub, sjezdovku či zajímavá místa v okolí. Podrobné informace o službě najde zákazník na www.t-mobile.cz. V rámci gurmánských týdnů neplatí zákazník při využívání služby Navigator za přijaté odpovědi, odeslané SMS jsou účtovány dle tarifu zákazníka.

 www.t-mobile.cz

Článek ze dne 13. ledna 2003 - pondělí