T-Mobile zlevní volání pro studenty, cizince a o víkendech

Mobilní operátor T-Mobil nabídne levnější volání studentům, nejpočetněji zastoupeným skupinám cizinců a zlevní telefonování o víkendu. Firma chce nabídkou pro vybrané skupiny zákazníků zvýšit svůj podíl na trhu. Firma předpokládá, že do dvou let v počtu klientů předstihne konkurenční Eurotel a do čtyř let bude mít vyšší tržby ...

Mobilní operátor T-Mobil nabídne levnější volání studentům, nejpočetněji zastoupeným skupinám cizinců a zlevní telefonování o víkendu. Firma chce nabídkou pro vybrané skupiny zákazníků zvýšit svůj podíl na trhu.

Společnost si od zaměření na jednotlivé zákaznické segmenty slibuje, že do dvou let v počtu klientů předstihne konkurenční Eurotel a do čtyř let bude mít vyšší tržby. T-Mobile měl v pololetí 3,61 milionu klientů, zatímco Eurotel 3,99 milionu. Od ledna do června firma vykázala tržby 11,7 miliardy korun proti 14,1 miliardy největšího konkurenta.

O víkendech budou uživatelé nového tarifu Víkend+ moci volat v rámci sítě T-Mobile za 50 haléřů za minutu. Od 15. září do poloviny listopadu navíc nebudou muset platit měsíční paušál 29 korun. Pro studenty od 18 do 26 let firma připravila tarif Student, který jim za 190 Kč měsíčně nabídne 50 volných minut hovoru a 30 SMS.

Uživatelé navíc budou moci během roku používání tarifu přerušit až na 12 týdnů bez nutnosti platit paušál. Konkurenční nabídky se pohybují od 195 do 250 Kč měsíčně za 30 volných minut a SMS, respektive 50 volných minut hovoru.

Nejpočetněji zastoupené národnostní skupiny, kam patří Slováci, Ukrajinci, Vietnamci, Ukrajinci, Rusové a Číňané budou moci volat domů za cenu, která je až několikanásobně nižší proti standardním sazbám.

Například minuta hovoru na Slovensko vyjde na 4,50 Kč, do Vietnamu pak na 19 korun. T-Mobile tak chce oslovit zhruba deset procent trhu, které tyto menšiny tvoří. Zvýhodněné volání do těchto zemí mohou využít všichni zákazníci. Konkurence podobný tarif nenabízí.

T-Mobile je z 60,8 procenta ovládán stejnojmennou dceřinou firmou společnosti Deutsche Telekom. Zbytek vlastní České radiokomunikace.

ČTK

Článek ze dne 2. září 2003 - úterý

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...