logo itpoint.cz

tel.con 2003 - 5. výroční konference telekomunikačního průmyslu

Ve dnech 4. - 5. listopadu 2003 se uskuteční další z řady výročních konferencí IIR "tel.con", které se již na českém trhu etablovaly jako pravidelné prestižní setkání předních představitelů telekomunikačního průmyslu. tel.con 2003 opět nabídne řadu příspěvků, analýz a diskusí na témata, která hýbou telekomunikačním světem ...

Ve dnech 4. - 5. listopadu 2003 se uskuteční další z řady výročních konferencí IIR "tel.con", které se již na českém trhu etablovaly jako pravidelné prestižní setkání předních představitelů telekomunikačního průmyslu. tel.con 2003 opět nabídne řadu příspěvků, analýz a diskusí na témata, která hýbou telekomunikačním světem.

Opět Vám přineseme ten správný poměr aktuálních informací, odpovědí na sporné otázky, živých diskusí a setkání se zajímavými osobnostmi českých i evropských telekomunikací. Doporučujeme Vám si již nyní termín 4. a 5. listopadu vyhradit ve svém diáři pro toto setkání, které Vás může v mnohém obohatit.

Program konference

1. Trendy vývoje v oblasti elektronických komunikací - proč se očekávání vkládaná do liberalizace trhu naplnila jen z části ?

2. Existuje cesta z recese telekomunikačního odvětví  ?

3. Vliv vstupu ČR do EU na telekomunikační průmysl

4. LLU po novele telekomunikačního zákona

5. Zákon o elektronických komunikacích - jak pokračuje implementace regulačního rámce EU

6. Telekomunikační služby z pohledu národního hospodářství

7. Podnikání a regulace v širokopásmových sítích

8. Internet - aplikace a spotřebitelské přístupy

9. Vysokorychlostní internet po CaTV jako konkurence ADSL

10. Aktuální problémy v oblasti mobilních sítí

Účastnický polatek je 22.995,00 Kč + DPH - v něm je zahrnuta i cena za konferenční sborníky, oběd, nápoje a občerstvení na osobu. Pro účastníky nabízíme možnost využití omezeného kontingentu pokojů za speciální cenu v hotelu, ve kterém se akce pořádá. Tento kontingent je možné využít při rezervaci nejpozději 4 týdny před začátkem pořádané akce.

Místo konání akce bude upřesněno později.

On Line přihláška ZDE

IIR

Článek ze dne 2. září 2003 - úterý