logo itpoint.cz

Tele2 zastavuje nabídku služeb ADSL v České republice

Od 10.9. 2003 společnost Tele2 v České republice zastavuje nabízení služby INTERNET ADSL. Důvodů, které nás vedli k tomuto rozhodnutí je hned několik. V prvé řadě je to velmi nízká kvalita služby, která je poskytována Českým Telecomem směrem k ISP (Internet Service Provider), mezi které patří i společnost Tele2. Cílem Tele2 je vždy nabízet kvalitní služby za nižší ceny. A v případě ADSL v České republice nemůže naše společnost tento cíl naplňovat !

Od 10.9. 2003 společnost Tele2 v České republice zastavuje nabízení služby INTERNET ADSL. Důvodů, které nás vedli k tomuto rozhodnutí je hned několik. V prvé řadě je to velmi nízká kvalita služby, která je poskytována Českým Telecomem směrem k ISP (Internet Service Provider), mezi které patří i společnost Tele2.

Cílem Tele2 je vždy nabízet kvalitní služby za nižší ceny. A v případě ADSL v České republice nemůže naše společnost tento cíl naplňovat.

K rozhodnutí zastavit poskytování ADSL přispělo, mimo jiné také představení nové podoby služby ADSL v srpnu 2003, která je z našeho pohledu pro koncového uživatele méně výhodná.

Všem zákazníkům, kteří službu ADSL již využívají ale i těm, kteří na instalaci teprve čekají Tele2 vrátí všechny uhrazené platby včetně depozita nejpozději do 30 dnů od data zastavení služby.

Poskytování služby Tele2 Internet ADSL bude ukončeno k 31.10. 2003.

Tele2

Článek ze dne 11. září 2003 - čtvrtek