logo itpoint.cz

Telefonujte s Janem Saudkem

Všichni zákazníci, kteří zakoupí kteroukoli službu z portfolia společnosti Contactel, obdrží jako dárek reprodukci fotografického díla světově proslulého fotografa Jana Saudka s jeho vlastnoručním podpisem - nabídka platí do 30. června.

Contactel, vedoucí provozovatel telekomunikačních služeb a řešení, přichází s výjimečným dárkem pro všechny nové zákazníky.

Všichni zákazníci, kteří zakoupí kteroukoli službu z portfolia společnosti Contactel, obdrží jako dárek reprodukci fotografického díla světově proslulého fotografa Jana Saudka s jeho vlastnoručním podpisem. Jedná o omezené série celkem 10 vybraných fotografií ve formátu 30x40 cm. Ze všech nových zákazníků Contactel navíc vylosuje tři, kteří získají originální fotografii signovanou autorem. Nabídka platí do 30. června.

"Věnováním fotografií Jana Saudka samozřejmě chceme potěšit naše nové zákazníky, ale nejen to," říká Bohumil Mazač, Business Services Director společnosti Contactel. "Vidíme zde totiž i jistý symbol - světově uznávané dílo tohoto českého fotografa se snoubí s profesionálními službami naší společnosti."

Contactel

Článek ze dne 15. května 2003 - čtvrtek